Help for English

Daily English Crumbs (Intermediate): Riddle Time

Komentáře k článku: Daily English Crumbs (Intermediate): Riddle Time

 

to rack your brains

lámala jsem si hlavu' co je to za spojení :?: Už to vím, dobrý, píšu si. :-)
Jinak třetí hádanku jsem uhodla, druhou s nápovědou, ale tu první jaksi nemůžu pochopit, budu si lámat hlavu dál.

cesta

hledám Daily Crumbs a nemůžu je najít jedině přes otevření alespoň jednoho článku, jsou v extra adresáři, ale ten celý je kde? :-) děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

cesta

hledám Daily Crumbs a nemůžu je najít jedině přes otevření alespoň jednoho článku, jsou v extra adresáři, ale ten celý je kde? :-) děkuju

Re: cesta

v levé liště je hlavní menu a tady je název Daily English Crumbs – a je to výborné, že je to tu rozdělené do oddílů podle úrovně, takže se dobře hledá i starší aktivita.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re: cesta

v levé liště je hlavní menu a tady je název Daily English Crumbs – a je to výborné, že je to tu rozdělené do oddílů podle úrovně, takže se dobře hledá i starší aktivita.

Re: Re: cesta

no jo, a já to hledala, ale neviděla :-) Děkuji Georgia

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

to rack your brains

lámala jsem si hlavu' co je to za spojení :?: Už to vím, dobrý, píšu si. :-)
Jinak třetí hádanku jsem uhodla, druhou s nápovědou, ale tu první jaksi nemůžu pochopit, budu si lámat hlavu dál.

Re: to rack your brains

ja to asi chapu tak ze se hraje na vyslovnost a tim padem to zni ze sedmicka „snedla“ devitku :o)
ale mylit se muzu :o)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 14 lety

Re: to rack your brains

ja to asi chapu tak ze se hraje na vyslovnost a tim padem to zni ze sedmicka „snedla“ devitku :o)
ale mylit se muzu :o)

Re: Re: to rack your brains

jj. já dostala radu na sz a bylo to také tak. tak děkuji za nápovědy.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.