Help for English

Soutěž o učebnici 'email English'

Komentáře k článku: Soutěž o učebnici 'email English'

 

Email English

Tohle je dobrá příležitost jak si vyzkoušet psaní dopisů, mailů apod. Zřejmě se pokusím zapojit 8-) Akorát bych se chtěla zeptat, jak dlouhá odpověď má být…nebo je to na nás? Myslím, že v zadání se o délce nepíše…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Claire87 vložený před 14 lety

Email English

Tohle je dobrá příležitost jak si vyzkoušet psaní dopisů, mailů apod. Zřejmě se pokusím zapojit 8-) Akorát bych se chtěla zeptat, jak dlouhá odpověď má být…nebo je to na nás? Myslím, že v zadání se o délce nepíše…

Re: Email English

Délka je pochopitelně na vás :-)

Cena je skvělá! Soutěž lákavá. Jen by mě zajímalo, jakou mám šanci na výhru. Budete výherce losovat z došlých odpovědí, nebo budete vybírat tři nejlepší? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od janaV vložený před 14 lety

Cena je skvělá! Soutěž lákavá. Jen by mě zajímalo, jakou mám šanci na výhru. Budete výherce losovat z došlých odpovědí, nebo budete vybírat tři nejlepší? Díky

Re:

Losovat nebudeme. Všechny odpovědi pořádně pročteme a vyhrají tři nejlepší. Myslím, že takto to bude nejspravedlivější.

Uznávám, že jsou v nevýhodě začátečníci, ale ti by si zase výhru pořádně myslím ani neužili.

To zkusím, to se mi líbí, už na tom dělám :-)

?

coze? ten list bol pisany na urovni A2-B1? :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 14 lety

?

coze? ten list bol pisany na urovni A2-B1? :shock:

Re: ?

Jak to myslíte?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: ?

Jak to myslíte?

Re: Re: ?

mozno sa mi to len zda, ale pripada mi to skor B1-B2. aspon niektore tie slovicka mi pripadaju narocnejsie(brata mam na urovni A2 a som si isty, ze by polke textu nerozumel). Ale asi je to len preto, ze to je business english…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 14 lety

Re: Re: ?

mozno sa mi to len zda, ale pripada mi to skor B1-B2. aspon niektore tie slovicka mi pripadaju narocnejsie(brata mam na urovni A2 a som si isty, ze by polke textu nerozumel). Ale asi je to len preto, ze to je business english…

Re: Re: Re: ?

Mně to zase nějak obtížné nepřijde, ale je pravda, že jde o formální angličtinu (ani ne tak vyloženě o business), což je samozřejmě komplikace…

Re:

Done… uff, to bylo těsně :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.