Help for English

Playing cards

Komentáře k článku: Playing cards

 

Tak to se Vám povedlo,

pěkné, v MW si to mám asi aktualizovat, že? Zkopírovala jsem si to už včera.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Tak to se Vám povedlo,

pěkné, v MW si to mám asi aktualizovat, že? Zkopírovala jsem si to už včera.

Re: Tak to se Vám povedlo,

Tento okruh slovíček obsahuje i zcela nové obrázky, které se nestahují automaticky. Nový patch programu WM bude obsahovat přes sto nových ilustrací, takže s obrázky Vám to bude fungovat až po instalaci nového patche. Vydáme snad ještě tento týden.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Tak to se Vám povedlo,

Tento okruh slovíček obsahuje i zcela nové obrázky, které se nestahují automaticky. Nový patch programu WM bude obsahovat přes sto nových ilustrací, takže s obrázky Vám to bude fungovat až po instalaci nového patche. Vydáme snad ještě tento týden.

Re: Re: Tak to se Vám povedlo,

Aha, tušila jsem ,že tu něco bude, protože jsem aktualizovala a – žádná změna, :D Děkuji za vysvětlení ještě dříve, než jsem se stačila zeptat.

Re:

NINE

Re:

NINE OF DIAMONDS

Velmi přínosné. Díky.
BTW: díval jsem se, že balíček karet se řekne taky PACK OF CARDS

Jestli to dobře chápu, tak když chci někomu říct, aby si vzal kartu, tak můžu říct „draw a card“ a nebo i „take a card“ je to tak?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 14 lety

Jestli to dobře chápu, tak když chci někomu říct, aby si vzal kartu, tak můžu říct „draw a card“ a nebo i „take a card“ je to tak?

Re:

samozřejmě. Když byste chtěl dělat nějaký karetní trik, a chtěl po někom, aby si jednu vybral, bylo by to PICK A CARD.

DRAW je prostě to, že ji tahá zvrchu balíčku nebo ji dostane od rozdávajícího..

Pro zajímavost výraz

Too rich for my blood

Můj překlad. Nechtít pokračovat v přihazování sázek

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.