Help for English

The right word (Upper-intermediate) #3

Komentáře k článku: The right word (Upper-intermediate) 3

 

90% ostatně jako vždy… :?

80% :) ale s některými jsem se trápila dlouho. díky za test :)

70 %, ale aspoň se toho víc naučím :-) hahá

Díky za test.

WOW

90%, konečně lepší skóre. Tahle cvičení mě moc baví.Přimlouvám se za další!

U 5 a 8 jsem dlouho váhal, ale nakonec se těch 100% podařilo. Poprvé v tomto typu cvičení. Nejtěžší byla pro mě 2. část, doufám, že jich bude ještě hodně, protože mě to strašně baví :-).

tj, tak doufám, že toto je důkaz, že se aspon trošičku zlepšuju, 80%, ale přišlo mi to nejlehčí z těch tří, u několika jsem hnedka věděla a to se mi nestává často, víííc testíků :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

tj, tak doufám, že toto je důkaz, že se aspon trošičku zlepšuju, 80%, ale přišlo mi to nejlehčí z těch tří, u několika jsem hnedka věděla a to se mi nestává často, víííc testíků :-)

Re:

Mně přišel zase nejtěžší :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

Mně přišel zase nejtěžší :-)

Re: Re:

:D to není možnéé

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

Mně přišel zase nejtěžší :-)

Re: Re:

a jako já to můžu říct, protože na idiomy moc nejsem:-)

Jo! Je to tam! 8-)

90 procent, protože i když mi to nesedělo,tak jsem dal ve čtyřce raise místo rise :) Neptejte se mě proč :)

Taky 90 procent. Nejvíc mi dala zabrat pětka a nakonec jsem ji měl špatně. Přitom kolokaci „představovat riziko“ znám a „pózovat“ pro Playboy mi taky mohlo docvaknout. Škoda. Jinak výbornej testík.

90%
zmátlo mě že by bylo „pose a question“ ale jak vidím tak to tak je .. :-D

100%, tohle me jednoduse bavi :-)

jo, mi u té Trici připadlo, že tam má být pose, ale „pose a question“ a „pose a threat“ vidím poprvé v životě.
Si musím džotnout daun :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.