Help for English

Informace o zkoušce ILEC

Komentáře k článku: Informace o zkoušce ILEC

 

jak napsat Memorandum

Dobrý den,
je tu nějaký příklad, jak by mělo vypadat MEMO?
Děkuji

Uplatnění zkoušky ILEC

Dobrý den. Nemájí někteří potenticální kandidáti (včetně těch úspěšních) o jmenování soudním tlumočníkem zkušenosti s touto zkouškou?

Zajímalo by mě, jestli by mi absolvování zkoušky ILEC (které právě zvažuji) s polu s již úspěšným absolvováním CPE a Státní jazykové zkoušky speciální tlumočnické garantovalo jmenování soudním tlumočníkem při 2 leté oficiální praxi jako překladatel na živnostenský list a relevantních zkušenostech s právními překlady (překlady smluv a právních záležitostí pro významné firmy, jednorázové soudní tlumočení na základě ustanovení tlumočníkem).

Doslechl jsem se, že někde je požadováno absolvování ročního kurzu pro překladatele právních textů. Nevíte, jestli by předsedové soudů mohli považovat ILEC za dostatečnou substituci takového kurzu při výše uvedených okolnostech?

Díky Petr

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.