Help for English

Ohlédnutí za rokem 2010

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2010

 

Vše nejlepší do nového roku

Letošní rok na HFE byl opět super. Jsem moc rád, že návštěvnost pořád stoupá a web je pořád lepší a lepší.

Osobně mám největší radost z triček a z té velké aktualizace zvukových nahrávek ke slovíčkům.

O skvělém programu Word Manager ani nemluvím, bez něj bych si učení slovíček už ani nedokázal představit.

Přeji všem v týmu mnoho dalších úspěchů, radosti a motivace v dalším roce.

Díky za vše!

Přeji všem jen to nejlepší v roce 2011. Štěstí, zdraví.

HFE forever!

I já přeji všem to NEJ v novém roce. Zároveň bych rád poděkoval všem autorům, kteří se podílejí na tvorbě a chodu HFE za výbornou práci, kterou na těchto stránkách odvádějí.

Naprosto mi uniká, jak lze tak rozsáhlý a profesionální projekt jako je HFE dělat ještě „bokem“ při zaměstnání… Že je HFE nejsrozumitelnější učebnice, nejkomplexnější, nejzábavnější, nej.. nej.. nej… tím by se dala popsat celá stránka a tak to snad nejlépe vyjádří jediné slovo DĚKUJEME!

Díky moc za Vaši práci. Do nového roku Vám všem přeju co nejvíc splněných přání a hlavně pevné zdraví. Pokud bych mohl mít jedno přání, tak bych byl rád, aby zmíněná aplikace Word Manager nebyla pouze pro win., ale multiplatformní, což nepředstavuje žádný velký problém.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od M.art.in vložený před 13 lety

Díky moc za Vaši práci. Do nového roku Vám všem přeju co nejvíc splněných přání a hlavně pevné zdraví. Pokud bych mohl mít jedno přání, tak bych byl rád, aby zmíněná aplikace Word Manager nebyla pouze pro win., ale multiplatformní, což nepředstavuje žádný velký problém.

Re:

Kdyby to nebyl problém, už by to dávno bylo. Problém to je docela velký a poměr lidí používajících jiné platformy malý. Dle našich statistik 95,7 procenta návštěvníků stránek Help for English používá právě Windows. Je to potom otázka priorit. Časem se tomu určitě nevyhneme, nyní se to ale prostě nevyplatí.

Hodně sil, času a motivace do další práce!
To, co děláte je neuvěřitené!

DÍKY!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od M.art.in vložený před 13 lety

Díky moc za Vaši práci. Do nového roku Vám všem přeju co nejvíc splněných přání a hlavně pevné zdraví. Pokud bych mohl mít jedno přání, tak bych byl rád, aby zmíněná aplikace Word Manager nebyla pouze pro win., ale multiplatformní, což nepředstavuje žádný velký problém.

Re:

Co máte za operační systém? Třeba pro Mac existuje program crossover, který by vám instalaci Word Manageru měl umožnit, nejedná se o žádnou náročnou aplikaci. V linuxu se neorientuji, ale možná taky něco podobného existuje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Jílek vložený před 13 lety

Re:

Co máte za operační systém? Třeba pro Mac existuje program crossover, který by vám instalaci Word Manageru měl umožnit, nejedná se o žádnou náročnou aplikaci. V linuxu se neorientuji, ale možná taky něco podobného existuje.

Re: Re:

V linuxu by to melo fungovat pod wine.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Washington Irving vložený před 13 lety

Re: Re:

V linuxu by to melo fungovat pod wine.

Re: Re: Re:

Tak jsem ted zkusil demo a bohuzel to pod wine nefunguje.

Vážení a milí na HfE,

moc děkuji za Vaši práci, smekám nad Vaším nasazením a přeji Vám v nocém roce hodně zdraví, štěstí a úspěchů. HfE patří již delší dobu mezi moje nejoblíbenější stránky, moc ráda se tu poučím i pobavím při soutěžích (i když jsem nikdy nic nevyhrála, jsou soutěže naprosto super!) a když si nevím rady, tak tu obvykle najdu i pomoc.

Letošní vánoce ovládly dárky nakoupené při Englishbooks Day a nebýt mých neforemných rozměrů, dávno bych si pořídila i Vaše tričko (škoda, že si ho není kde zkusit :-( )

Držím palce, aby Vám to v novém roce šlo minimálně tak dobře, jako v roce 2010!

Díky moc všem, kteří se na tvorbě HfE podílejí.
Osobně jsem stránky objevil náhodou před cca 2 lety a od té doby doporučuju každému, koho potkám :-)
Nutno také dodat, že právě díky těmto stránkám jsem angličtinu znatelně zlepšil a hlavně mě to baví!
Díky moc ještě jednou.

Jen tak dál, myslím, že vaše úsilí ocení spousta současných i nových příznivců HFE

Všetko dobré v novom roku, veľa zdravia, šťastia, entuziazmu a veľa veľa spokojných užívateľov HFE.

úžasný pokrok! také děkuji za celé stránky, nebude to lež, když řeknu, že mi pomohly v těžkých chvílích spojených nejenom se studiem! přeji jen to nejlepší do dalšího roku! doufám, že se se svou angličtinou zase o kousíček pohnu! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.