Help for English

SIGNS and NOTICES (photo quiz #3)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (photo quiz 3)

 

90
Ta posledni me zmatla. Dal jsem d). :-(
Ja zacal photo quizy timhle tretim, tak se jeste podivam n 1. a 2.

Jinak, Romane, super napad!!! :-)

Velmi děkuji za tyto kvízy. Velmi užitečné, prostě super jako všechno na těchto stránkách. Díky

Celý set kvízů je naprosto super.Fantastická myšlenka a skvělá realizace. Sice moje výsledky nic moc (od 50–80, příště pořádně číst),ale stejně jsem nadšená. Né výsledkama :-( ale vaší prací, p. Romane. Díky! :-)

super série, ale with all due respect to s tím uhašením ohně je trochu divné, to že, řidič může uhasit oheň je asi tak stejně poučné jako že mohu stát, za jistých podmínek…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 13 lety

super série, ale with all due respect to s tím uhašením ohně je trochu divné, to že, řidič může uhasit oheň je asi tak stejně poučné jako že mohu stát, za jistých podmínek…

Re:

No uznávám, ale přece jen je opřístroj u něj v kabině :-)

Nějak mi u tohoto obrázku lépe nezafungoval mozek…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re:

No uznávám, ale přece jen je opřístroj u něj v kabině :-)

Nějak mi u tohoto obrázku lépe nezafungoval mozek…

Re: Re:

díky za komentář, hned jsem z toho moudřejší :-) :-) :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 13 lety

Re: Re:

díky za komentář, hned jsem z toho moudřejší :-) :-) :-)

Re: Re: Re:

OK, trochu jsem změnil správnou odpověď. Je to tak lepší?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: Re: Re:

OK, trochu jsem změnil správnou odpověď. Je to tak lepší?

Re: Re: Re: Re:

jistě, je to lepší :-)

báječné! :-)

You must drink:)

Ani jsem netušil, že nasekám tolik chyb :oops:
U ad2) se mi zdálo trochu tvrdě řečeno, že „musím pít“,ale možná tím že jsem spíše abstinent:).

Zase vse spravne. Ale vahal jsem u 9) Tam jsou IMHO dve odpovedi spravne: b a d. Pise se tam, ze musim stat za zlutou carou, takze nesmim stat na zlute care.
Jinak pekny napad, skvela serie testu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 13 lety

Zase vse spravne. Ale vahal jsem u 9) Tam jsou IMHO dve odpovedi spravne: b a d. Pise se tam, ze musim stat za zlutou carou, takze nesmim stat na zlute care.
Jinak pekny napad, skvela serie testu.

Re:

Ale „you don't have to stand“ znamená NEMUSÍŠ (nikoli nesmíš).

Proto tam tato možnost odpovědi je, protože studenti často chybují právě u tohoto…

Zase skvělé, musím pochválit. Jen ten poslední obrázek mi dal zabrat, nějak mi to s tím hasícím přístrojem nedošlo :c)

Re: You must drink:)

Tak to jsme na tom stejně. Taky mi to připadá, že ta odpověď znamená, že po deváté večer musím jít chlastat do hospody ať už chci nebo nechci!! :)

super

naprosto perfektni!!!!!!!!!­!!!diky!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.