Help for English

Help for English on Facebook and Twitter

Komentáře k článku: Help for English on Facebook and Twitter

 

Oh Jesus :). To uz jsem opravdu tak starej? Email, icq, skype, a nakonec i ten facebook jsem jaksi vstrebal ale toto uz je moc. Proc? Proboha proc? Na co to je? :)

Paráda, jdu vás následovat :-)

Musím přiznat, že jsem taky lehce mimo. Nejenže o Twittru slyším prvně, ale ani po 10 minutách strávených na těchto stránkách jsem nepochopila, k čemu jsou a alespoň náznak toho, jak to tam chodí.

sice zatím možnost sledovat přes Twitter co je nového na HFE nevyužiju, raději chodím přímo ke zdroji :-) Ale třeba se do diskuzí zapojí i nějací rodilí mluvčí a ti, co nemají čas pročítat často fórum :-D Twitter je hodně využívaný ve firemní komunikaci a v (nejen) anglicky mluvících zemích. Jestli se teda nemýlím :-)

Mě by docela zajímalo Marku co tě vedlo k tomu zvolit twitter, já myslela, že v Čechách převládá náklonost k facebooku, že twitter je spíše americká záležitost. Nebo je to něco úplně jiného?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

Mě by docela zajímalo Marku co tě vedlo k tomu zvolit twitter, já myslela, že v Čechách převládá náklonost k facebooku, že twitter je spíše americká záležitost. Nebo je to něco úplně jiného?

Re:

V tomhle mám trochu prsty já. Hlavní myšlenka pochází z vlákna na fóro „Co se děje na HFE?“ (na fóru v sekci Ostatní), kam Marek každý den píše co je nového.

Twitter jsme zvolili jako vhodné médium pro tento typ informace.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 13 lety

Re:

V tomhle mám trochu prsty já. Hlavní myšlenka pochází z vlákna na fóro „Co se děje na HFE?“ (na fóru v sekci Ostatní), kam Marek každý den píše co je nového.

Twitter jsme zvolili jako vhodné médium pro tento typ informace.

Re: Re:

Ale proč na twiteru? Neznám nikoho, kdo by tam chodil a já vůbec netušila, že existuje :D Teda, je fajn, když se HFE pořádně zviditelní, ale víc by se mi líbily oficiální stránky na FB.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Re: Re:

Ale proč na twiteru? Neznám nikoho, kdo by tam chodil a já vůbec netušila, že existuje :D Teda, je fajn, když se HFE pořádně zviditelní, ale víc by se mi líbily oficiální stránky na FB.

Re: Re: Re:

Souhlas. :) Ale myslím, že FB je otázka času :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Re: Re:

Ale proč na twiteru? Neznám nikoho, kdo by tam chodil a já vůbec netušila, že existuje :D Teda, je fajn, když se HFE pořádně zviditelní, ale víc by se mi líbily oficiální stránky na FB.

Re: Re: Re:

Twitter nám přišel serióznější, praktičtější, jednodušší… těch důvodů bylo více. Ale nebojte, FB je opravdu jen otázkou času. Vlastně je už několik dní založený, jen tam ještě nic není a nikoho jsem tam nezval. Jednoduché přidávání novinek (jako na Twitteru) tam ale plánuju spustit dnes večer. :-)

Hm, všichni tam jednou musíme… :?
Mě ale nedostanou, na to mám své roky a nemám tolik času. Twitter mám nejraději z té scény v zoufalkách, kde manžel Lynett nedostane práci, protože neví co to je. Sympaťák Tom je můj člověk :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

Mě by docela zajímalo Marku co tě vedlo k tomu zvolit twitter, já myslela, že v Čechách převládá náklonost k facebooku, že twitter je spíše americká záležitost. Nebo je to něco úplně jiného?

Re:

Moje řeč :-) Ale twitter taky není špatný, akorát se o něm říká, že je pro geeky :) neurazit, jsem tam taky, alespoň pasivně :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 13 lety

Re:

Moje řeč :-) Ale twitter taky není špatný, akorát se o něm říká, že je pro geeky :) neurazit, jsem tam taky, alespoň pasivně :-D

Re: Re:

Rekl bych, ze twitter je pro hfe idealni. Je to takova lepsi RSS ctecka.. Facebook mi neprijde moc vhodny pro hfe.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Washington Irving vložený před 13 lety

Re: Re:

Rekl bych, ze twitter je pro hfe idealni. Je to takova lepsi RSS ctecka.. Facebook mi neprijde moc vhodny pro hfe.

Re: Re: Re:

Buďme objektivní. Facebook je pro HFE ideální v tom, že většina je na FB denně takže zákonitě uvidí i aktualizace HFE denně :-) Mimoto je tam více lidí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

Mě by docela zajímalo Marku co tě vedlo k tomu zvolit twitter, já myslela, že v Čechách převládá náklonost k facebooku, že twitter je spíše americká záležitost. Nebo je to něco úplně jiného?

Re:

Já o twitteru vím, ale protože ještě dostávám zatím rány od FB, tak mě nenapadlo se tam podívat, myslela jsem, že je to to samé. Nicméně ta informace, že je to vhodné pro informace typu Co se děje na HFE je pro mě docela podstatná a budu se tam muset podívat, kvůli svým pracovním aktivitám.
Nicméně souhlasím se starší generací, že FB je žrout času, ale přesto by mě zajímalo jak se s tím má pracovat. Je někde nějaký návod? :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 13 lety

Re: Re: Re:

Buďme objektivní. Facebook je pro HFE ideální v tom, že většina je na FB denně takže zákonitě uvidí i aktualizace HFE denně :-) Mimoto je tam více lidí.

Re: Re: Re: Re:

O tom ze je na FB vic lidi a tak je momentalne vyhodnejsi volbou nepochybuji.

Ale to mi nejde. Jde o mi o vhodnost systemu, ktery je implementovan na FB vs vhodnost toho na twitteru, pro stranky, ktere dene aktualizuji svuj obsah (jako treba HFE).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.