*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Black Cat Readers

Komentáře k článku: Black Cat Readers

knížky vypadají moc zajímavě! líbí se mi, jaké různé řady existují! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 7 lety

knížky vypadají moc zajímavě! líbí se mi, jaké různé řady existují! :-)

Re:

To je pravda. Já většinou čtu knížky od Oxford Bookworms a Macmillan. Black cat mě zaujal svojí image a věřím, že i dějově mě zaujme jako ostatní.

Discovery

Na stránkách Englishbooks.cz nemohu najít edici Discovery, asi špatně hledám. Poradíte mi prosím?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eifelll vložený před 7 lety

Discovery

Na stránkách Englishbooks.cz nemohu najít edici Discovery, asi špatně hledám. Poradíte mi prosím?

Re: Discovery

V katalogu je to součást toho Reading & Training. Katalog si můžete v PDF otevřít tady an stránce a příslušný titul si potom vyhledat na Englishbooks podle názvu.

ebook

Nevíte zda se dá někde sehnat zjednodušená četba pro „Kindle“?.

urcite si nejakou knizku z teto serie objednam

Dneska jsem si tri knizky objednal, tak uz se tesim :-)

Britská či americká angličtina

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli tyto knihy od Black Cat jsou v britské či americké angličtině. To samé, by mě, prosím, zajímalo u Macmillan readers.

Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od RTMysak vložený před 6 lety

Britská či americká angličtina

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli tyto knihy od Black Cat jsou v britské či americké angličtině. To samé, by mě, prosím, zajímalo u Macmillan readers.

Děkuji

Re: Britská či americká angličtina

V obou. Je tam vždy napsané jakou angličtinou to je.

Ještě bych ráda upozornila na řadu classical. Je to nezjednodušená četba doplněná CD, životopisem autora a úkoly ke splnění. Cena je velmi přijatelná.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.

Partneři stránek

Anglické učebnice a beletrie s 15 % slevou

Copyright 2005–2017 Vitware s.r.o.
ISSN 1803–8298