Help for English

Black Cat Readers

Komentáře k článku: Black Cat Readers

 

knížky vypadají moc zajímavě! líbí se mi, jaké různé řady existují! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 13 lety

knížky vypadají moc zajímavě! líbí se mi, jaké různé řady existují! :-)

Re:

To je pravda. Já většinou čtu knížky od Oxford Bookworms a Macmillan. Black cat mě zaujal svojí image a věřím, že i dějově mě zaujme jako ostatní.

Discovery

Na stránkách Englishbooks.cz nemohu najít edici Discovery, asi špatně hledám. Poradíte mi prosím?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eifelll vložený před 13 lety

Discovery

Na stránkách Englishbooks.cz nemohu najít edici Discovery, asi špatně hledám. Poradíte mi prosím?

Re: Discovery

V katalogu je to součást toho Reading & Training. Katalog si můžete v PDF otevřít tady an stránce a příslušný titul si potom vyhledat na Englishbooks podle názvu.

ebook

Nevíte zda se dá někde sehnat zjednodušená četba pro „Kindle“?.

urcite si nejakou knizku z teto serie objednam

Dneska jsem si tri knizky objednal, tak uz se tesim :-)

Britská či americká angličtina

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli tyto knihy od Black Cat jsou v britské či americké angličtině. To samé, by mě, prosím, zajímalo u Macmillan readers.

Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od RTMysak vložený před 13 lety

Britská či americká angličtina

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli tyto knihy od Black Cat jsou v britské či americké angličtině. To samé, by mě, prosím, zajímalo u Macmillan readers.

Děkuji

Re: Britská či americká angličtina

V obou. Je tam vždy napsané jakou angličtinou to je.

Ještě bych ráda upozornila na řadu classical. Je to nezjednodušená četba doplněná CD, životopisem autora a úkoly ke splnění. Cena je velmi přijatelná.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.