Help for English

HFE v novém

Komentáře k článku: HFE v novém

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 12 lety

Neříkáme, že zkoušení slovíček nebude. Náročné na server byl původní způsob, jak zkoušení fungovalo. Na řešení budeme pracovat, do současné verze se to ale jednoduše nevešlo.

Je to velká škoda.. doufám, že se časem zkoušení slovíček zase objeví.. bylo to hodně užitečné a příjemná forma učení ..

Zdravím a přeji s novou verzí hodně štěstí a spokojených studentů. Jen bych se rozhodně přidala ke stesku po online-zkoušení slovíček – bylo to příjemné zpestření a pomoc i pro mé žáky ve škole. Patří mezi zrušené funkce i seznam podobných stránek, který byl dříve v zápatí? Dalo se tak rychle přejít na procvičení k vysvětlenému problému nebo najít stránku s podobným tématem – moc šikovná funkce…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Veroniquee vložený před 12 lety

Zdravím a přeji s novou verzí hodně štěstí a spokojených studentů. Jen bych se rozhodně přidala ke stesku po online-zkoušení slovíček – bylo to příjemné zpestření a pomoc i pro mé žáky ve škole. Patří mezi zrušené funkce i seznam podobných stránek, který byl dříve v zápatí? Dalo se tak rychle přejít na procvičení k vysvětlenému problému nebo najít stránku s podobným tématem – moc šikovná funkce…

na řešení zkoušení slovíček budeme pracovat, víme, že to byla oblíbená funkce.

Odkaz na podobné články, to pravděpodobně přidáme také.

Aktualizace testů do programu smart tests funguje normálně?

Teď jsem se až zhrozil; kam se poděly odkazy v článčích na podobné články? Teď jsem si všiml, že to již bylo zodpovězeno. Ale ‚pravděpodobně‘ bude přidáno? Se vší úctou bez této funkce je orientace v článcích dost omezena. Příklad – vyhledal jsem článek Animal Idioms 1. Mám ho přečtenený a pokud chci jít na Animal Idioms 2 tak ho prostě musím najít. Dříve šlo jednoduše kliknout pod článkem a bylo. Byl bych rád, kdyby se k tomuto autoři vyjádřili.

Aktualizace testů do programu Smart test funguje a nadále fungovat bude?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pakota vložený před 12 lety

Aktualizace testů do programu Smart test funguje a nadále fungovat bude?

Aktualizace do ST by fungovat měla, vzhledem k tomu jak se ptáte, předpokládám, že nefunguje. Podívám se na to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 12 lety

Aktualizace do ST by fungovat měla, vzhledem k tomu jak se ptáte, předpokládám, že nefunguje. Podívám se na to.

nene já jen hledal komentář, na první stránce nějak sem si nevšiml, že je tu i strana 2, omlouvám se :)

Novy vzhled se mi libi :), jedna drobnost na strance Tipy a Triky je nadpis Tipy a Triky dost nalepeny na seznam pod nim, dle me by se hodilo nejake odsazeni.

Kam se poděly odkazy v článčích na podobné články? Bez této funkce je orientace v článcích dost omezena. Dříve šlo jednoduše kliknout pod článkem a bylo. Byl bych rád, kdyby se k tomuto autoři vyjádřili.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vladrik vložený před 12 lety

Kam se poděly odkazy v článčích na podobné články? Bez této funkce je orientace v článcích dost omezena. Dříve šlo jednoduše kliknout pod článkem a bylo. Byl bych rád, kdyby se k tomuto autoři vyjádřili.

Už se k tomu vyjádřili, viz komentáře výše.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vladrik vložený před 12 lety

Kam se poděly odkazy v článčích na podobné články? Bez této funkce je orientace v článcích dost omezena. Dříve šlo jednoduše kliknout pod článkem a bylo. Byl bych rád, kdyby se k tomuto autoři vyjádřili.

Rád bych ještě doplnil, že během testování nového systému se neprojevilo, že by související články chyběly, proto jsme je do první verze nepřidali – opravíme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 12 lety

Rád bych ještě doplnil, že během testování nového systému se neprojevilo, že by související články chyběly, proto jsme je do první verze nepřidali – opravíme.

Děkuji za reakci. Můj komentář neměl být brán jako kritika. Já si vážím toho, co tady děláte a navíc všechno je neplacené. Mě šlo jen o to, že mi přišlo, že vypuštění odkazů na související články nikoho z autorů webu nezarazilo a tudíž reakce že se pravděpodobně přidají také je pro mě jako uživatele v normálním rozhraní nepochopitelná. Kromě příkladu, který jsem uvedl je další výhoda těchto odkazů taková, že se mi nejednou stalo, že díky těmto odkazům jsem náhodou narazil na články, o kterých jsem neměl ani tušení.

Zdravím. Chtěl jsem si znovu přečíst článek o slovíčku WORTH.Dříve stačilo ono slovíčko dát do vyhledávání a na prvním místě se ukázal překlad a potom související články.Momentálně se nic takového neděje.Je tento stav dočasný?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wilibald vložený před 12 lety

Zdravím. Chtěl jsem si znovu přečíst článek o slovíčku WORTH.Dříve stačilo ono slovíčko dát do vyhledávání a na prvním místě se ukázal překlad a potom související články.Momentálně se nic takového neděje.Je tento stav dočasný?

Ano, toto je dočasný stav.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.