Help for English

Zpátky do školy

Komentáře k článku: Zpátky do školy

 

Že já měsíc nepočkal :D

Supr.. Jdu si koupit oba prográmky :)

Super sleva, díky ní jsem přitlačil na licenci. Co kdyby – někdy. Že jo? Takže objednáno, zaplaceno. :-)

Sleva mě zaujala. Měl bych dotaz, možná trochu stupidní. Máme doma stolní počítač a se ségoru dva notebooky. Jak je to s licencemi? Např. Ms Office má jen licenci pro 3 počítače, jak je to u těch to dvou prográmku? Ptám se proto, abych je mohl bez problému dát na oba ntb a pevnej počítač a nebyl s tím žádny problém. Díky za odpověď.

Pro tyto účely máme licenci FAMILY. Opravňuje k instalaci na libovolný počet počítačů v jedné domácnosti.

Už se to tu trochu řešlo minulý rok (dle googlu). Mám Mac a rád bych používal tento software. Používám Wine pro rozběhnutí windowsáckých programů. Potřebuju znát ale detaily – co všechno potřebuje Word Manager pro svůj běh (IE, flash, …) Anebo prostě jakoukoli radu na zprovoznění. Díky předem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Janeček vložený před 12 lety

Už se to tu trochu řešlo minulý rok (dle googlu). Mám Mac a rád bych používal tento software. Používám Wine pro rozběhnutí windowsáckých programů. Potřebuju znát ale detaily – co všechno potřebuje Word Manager pro svůj běh (IE, flash, …) Anebo prostě jakoukoli radu na zprovoznění. Díky předem

Dobrý den,

děkuji za zaslání připomínky. IE ani flash nebude třeba z těch méně běžných knihoven používá např. DAO 3.6.

Kompletní seznam Vám rád zašlu na mail. Napište prosím na support@vitware.cz.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.