Help for English

Časopis Bridge

Komentáře k článku: Časopis Bridge

 

S recenzí se naprosto ztotožňuji, časopis odebírám již řadu let a je velmi kvalitní. Každé číslo je obsahově velmi bohaté, články zajímavé a domnívám se, že pro čtenáře i atraktivní. Komiks týkající se reálií je bezkonkurenční, s redakcí lze komunikovat prostřednictvím facebooku, vloni v létě mohli čtenáři navrhovat témata článků, která by si rádi přečetli, písničky, které by rádi nalezli na CD apod.

Děkuji za upozornění na časopis. Prohlédla jsem si ukázkové číslo a vypadá moc hezky. Myslím že si ho od nového školního roku objednám, zrovna jsem o nějakém časopise uvažovala a tohle by bylo právě vhodné pro moji úroveň.

Výborný časopis, ale větu “…food is one way HOW we show our differences.” jim neodpustím. :D

Chtěla jsem si časopis objednat, ale ačkoliv mám všechno správně vyplněno, pokaždé se jen objeví hláška “objednávku se nepodařilo odeslat”. Vyplnila jsem všechny potřebné kolonky…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anyteb vložený před 11 lety

Chtěla jsem si časopis objednat, ale ačkoliv mám všechno správně vyplněno, pokaždé se jen objeví hláška “objednávku se nepodařilo odeslat”. Vyplnila jsem všechny potřebné kolonky…

Zkuste prosím napsat přímo jim, do nakladatelství. My toto bohužel nemůžeme jakkoliv ovlivnit.

Děkuji za odpověď, určitě se s redakcí zkontaktuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michal vložený před 11 lety

Výborný časopis, ale větu “…food is one way HOW we show our differences.” jim neodpustím. :D

Já tam našel už víc czenglish, takže tento časopis bohužel nemohu s klidným svědomím studentům doporučit jako spolehlivý zdroj, což je škoda. :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 11 lety

Já tam našel už víc czenglish, takže tento časopis bohužel nemohu s klidným svědomím studentům doporučit jako spolehlivý zdroj, což je škoda. :(

Texty prochází korekturou rodilého mluvčího, ale je jasné, že se může stát, že něco uteče, což se ostatně stává i v učebnicích renomovaných nakladatelství… Většina textů je ale od rodilých mluvčích, takže bych se rozhodně neobával, že časopis bude obsahovat tento typ chyb ve větší míře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Texty prochází korekturou rodilého mluvčího, ale je jasné, že se může stát, že něco uteče, což se ostatně stává i v učebnicích renomovaných nakladatelství… Většina textů je ale od rodilých mluvčích, takže bych se rozhodně neobával, že časopis bude obsahovat tento typ chyb ve větší míře.

Díky, na tebe dám! :)

Já už mám objednané, napsala jsem mail ale nic se nedělo, tak jsem tam zatelefonovala a dozvěděla jsem se, že už jsou na výjezdech, ale paní zkontrolovala maily místo kolegyně a mám to vyřízené. Mně se líbila ta ukázková čísla co mají na stránkách, není to takové “umělé” ale zdá se mi že je tam hodně i k aktuálním událostem. A někdy se mi nechce číst anglicky knížku a ráda bych si přečetla něco kratšího.

Souhlasím s recenzí, časopis je na špičkové úrovni, jen zmíním Exam Time myslím v každém čísle, Maturitní speciál a další vychytávky. Opravdu se vyplatí, nevím, jak studenti, ale já se na něj pokaždé těším ;-)

Moc pěkná recenze, díky. Práve prohlížím ukázková čísla a už se nemůžu dočkat recenze na časopis Gate :-)

Správne som pochopila, že CD je prístupné iba pre učiteľov? Je to škoda, lebo sú tam dobré posluchové cvičenia a ja už nie som študent:-).

Dobrý den, ano, bohužel je to tak. CD se přikládá až k určitému počtu objednaných čísel. Některé poslechy by ale měly být přístupné online na jejich stránkách.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.