Help for English

English Me: Zkoušení slovíček výběrem z obrázků

Komentáře k článku: English Me: Zkoušení slovíček výběrem z obrázků

 

Učení podle obrázků určitě lépe podporuje “myšlení v jazyce” než metoda slovíčko-překlad. Podle mě je to skvělá funkce.

Dobrý den, pane Víte, zkoušení podle obrázků vítám. Teď jsem to trochu vyzkoušela, ale mám problém. Člověk zřejmě musí uhodnout to slovíčko v nějakém časovém intervalu. Ovšem protože se ta časomíra spouští už v okamžiku, kdy vyslovení toho slovíčka začíná, než stačím kliknout na to správné, čas už uplynul (zvlášť u těch delších).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dasado vložený před 10 lety

Dobrý den, pane Víte, zkoušení podle obrázků vítám. Teď jsem to trochu vyzkoušela, ale mám problém. Člověk zřejmě musí uhodnout to slovíčko v nějakém časovém intervalu. Ovšem protože se ta časomíra spouští už v okamžiku, kdy vyslovení toho slovíčka začíná, než stačím kliknout na to správné, čas už uplynul (zvlášť u těch delších).

časový interval se prodlužuje podle toho, kolik obrázků je na obrazovce. Máte ale pravdu, že by mohl být trochu delší. Taky někdy nestíhám. 

Dobrý den, navrhuji přidat možnost spustit výběrem v Opakování slovíček (Menu slovní zásoba → Opakování slovíček). Trošku mi to tam chybí. Nebo jsem to akorát nenašel? 

Bohužel při zkoušení podle obrázků mi to nejpozději u 4. sady celé zamrzne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Urbanec vložený před 10 lety

Dobrý den, navrhuji přidat možnost spustit výběrem v Opakování slovíček (Menu slovní zásoba → Opakování slovíček). Trošku mi to tam chybí. Nebo jsem to akorát nenašel? 

Ano, tuto funkci budeme postupně víc začleňovat do systému, tedy i pro Opakování slovíček.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dasado vložený před 10 lety

Bohužel při zkoušení podle obrázků mi to nejpozději u 4. sady celé zamrzne.

Dobrý den,

můžete to prosím nahlásit jako problém, abychom věděli o jakou sadu se jedná a mohli tam dořešit detaily. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.