Help for English

English Me slaví narozeniny

Komentáře k článku: English Me slaví narozeniny

 

Many Happy Returns of the Day!

Jo, “shop assistant” – přiznávám, že i já v tom jednou udělal chybu! 

English Me je skvělá aplikace a zatím jsem snad nepotkal nikoho, kdo by si nemyslel totéž! 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 10 lety

Jo, “shop assistant” – přiznávám, že i já v tom jednou udělal chybu! 

English Me je skvělá aplikace a zatím jsem snad nepotkal nikoho, kdo by si nemyslel totéž! 

Tak to neví pravá ruka co dělá levá .
http://www.helpforenglish.cz/…ejazyky-cz/1#…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 10 lety

Tak to neví pravá ruka co dělá levá .
http://www.helpforenglish.cz/…ejazyky-cz/1#…

Komu se aplikace nelíbí, neobjedná si ji. Nabízíme týden testování PLNÉ verze zcela zdarma, takže zákazníci mají dostatek informací před tím, než se rozhodnou si produkt zakoupit.

Pokud by Vás zajímaly ohlasy našich zákazníků, zde jsou: http://app.englishme.cz/feedback/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Komu se aplikace nelíbí, neobjedná si ji. Nabízíme týden testování PLNÉ verze zcela zdarma, takže zákazníci mají dostatek informací před tím, než se rozhodnou si produkt zakoupit.

Pokud by Vás zajímaly ohlasy našich zákazníků, zde jsou: http://app.englishme.cz/feedback/

Já sám jsem si ještě neobjednal. To nebylo nic proti English me, já jsem si ho zkoušel a mne se líbí a co já oceňuji, je technická podpora a chuť ho rozvíjet a vyšperkovávat funkcionalitu, což je u softwaru podobného typu unikát! …to bylo jen směrem k Frantovi.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 10 lety

Já sám jsem si ještě neobjednal. To nebylo nic proti English me, já jsem si ho zkoušel a mne se líbí a co já oceňuji, je technická podpora a chuť ho rozvíjet a vyšperkovávat funkcionalitu, což je u softwaru podobného typu unikát! …to bylo jen směrem k Frantovi.

Tak dobře, vím o jednom člověku, jen jsem nechtěl kazit blahopřání k narozeninám, ty štouro!! 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 10 lety

Tak dobře, vím o jednom člověku, jen jsem nechtěl kazit blahopřání k narozeninám, ty štouro!! 

Guess who taught me to be so meticulous?

Happy birthday and very many new and groovy features in the future, English Me!.

Happy Birhtday, English Me, go on!

Ste skvelí, len tak ďalej. Veľa síl do ďalšej práce. 

C O N G R A T U L A T I O N S !!

Objednal jsem. Nějak jsem nepochopil tlačítko „OK“ u zkoušení „odpovědi nepsat“ (mezi tlačítky správně a špatně).
Test jsem si hned pouštěl znovu, abych si zkontroloval, zda jsem se zapamatoval, co jsem měl špatně. Tady bych vedle volby „stejné/nové věty (otázky)“ uvítal i možnost „jen špatně zodpovězené“. Bez vlivu na statistiku, myslím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Maik vložený před 10 lety

Objednal jsem. Nějak jsem nepochopil tlačítko „OK“ u zkoušení „odpovědi nepsat“ (mezi tlačítky správně a špatně).
Test jsem si hned pouštěl znovu, abych si zkontroloval, zda jsem se zapamatoval, co jsem měl špatně. Tady bych vedle volby „stejné/nové věty (otázky)“ uvítal i možnost „jen špatně zodpovězené“. Bez vlivu na statistiku, myslím.

Dobrý den,

děkuji za zaslání dotazu.

Tlačítko Ok označí slovíčko, že bylo Ok – nebylo ani Správně, ani Špatně. Můžete to použít u slovíček, která sice znáte, ale nejste si jistý, je to něco mezi…

Děkuji za zaslání námětu, možnost vyzkoušet jen ze špatně zodpovězených vět (otázek) zvážíme). Bohužel nerozumím poznámce “bez vlivu na statistiku” – každá aktivita v English Me se zapisuje do statistiky, proč by opakování mělo mít výjimku?

Pokud si udělám test a pak jej HNED opakuji, pak výsledek druhého pokusu nevypovídá o mé znalosti. Znalost mám v „operativní“ paměti a dalším opakováním si to musím zafixovat a převést do dlouhodobé paměti. Já myslel, že ze statistiky odvozujete, kdy problémovou otázku vygenerujete do plánu znovu. Nechávám to na Vás, zatím jsem spokojen.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.