Help for English

Směs otázek pro začátečníky #5

Komentáře k článku: Směs otázek pro začátečníky 5

 

Jsem paní Johnsonová a velmi mě urazilo, že když jsem v nabídce odpověděla na Mrs Johnson, tak to bylo špatně.Vyhodnotila jsem to a zjistila jsem, že správná odpověď byla Mr Johnson. Odůvodnění bylo, že manželka patří k manželovi, v podstatě.Ovšem já žiji se svou manželkou Sarou.Jsme velice spokojený pár.Ano, jsem žena a žjii se ženou. Předem děkuji za opravení chyby. S pozdravem Mrs Johnson.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MrsJohnson vložený před 8 lety

Jsem paní Johnsonová a velmi mě urazilo, že když jsem v nabídce odpověděla na Mrs Johnson, tak to bylo špatně.Vyhodnotila jsem to a zjistila jsem, že správná odpověď byla Mr Johnson. Odůvodnění bylo, že manželka patří k manželovi, v podstatě.Ovšem já žiji se svou manželkou Sarou.Jsme velice spokojený pár.Ano, jsem žena a žjii se ženou. Předem děkuji za opravení chyby. S pozdravem Mrs Johnson.

Celá věta zní:

This is ________ Johnson and this is his wife Sara.

His poukazuje na muže, a tím pádem tam může být jen Mr.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.