*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Ohlédnutí za rokem 2016

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2016

Milí naši učitelia, v novom toku 2017 Vám želám veľa zapálenia pre angličitinu, lebo z nej čerpáme aj my, veľa vďaky za Vaše úsilie a čas a dovolím si zapriať Vám aj všetko dobré vo Vašom rodinnom a osobnom živote.
Váš oddaný fanúšik – Adriana Stanová

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 22 dny

Milí naši učitelia, v novom toku 2017 Vám želám veľa zapálenia pre angličitinu, lebo z nej čerpáme aj my, veľa vďaky za Vaše úsilie a čas a dovolím si zapriať Vám aj všetko dobré vo Vašom rodinnom a osobnom živote.
Váš oddaný fanúšik – Adriana Stanová

Nelze než souhlasit, dík za vytrvalost a péči.

Ať se v novém roce daří všem tady na HFE!!!!

Potřebuju pomoct s úkolem pomožte prosím

Odkaz na příspěvek Příspěvek od paprikaCZ vložený před 20 dny

Potřebuju pomoct s úkolem pomožte prosím

Tak založte v Helpfóru nové vlákno s dotazem.

Dobrý den, přeji vám v mnoho štěstí a hlavně zdraví a díky za vše. Jste skvělí.(thu)

Dobrý den, opožděně přeji krásný a úspěšný nový rok. Přeji také bohatou motivaci a chuť vydržet ve vaší práci. Jste bezvadní ..... Jen mi mrzí, že jsem propásla setkání v Berouně…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dandenka vložený před 15 dny

Dobrý den, opožděně přeji krásný a úspěšný nový rok. Přeji také bohatou motivaci a chuť vydržet ve vaší práci. Jste bezvadní ..... Jen mi mrzí, že jsem propásla setkání v Berouně…

Opakuje se každý rok, takže se určitě nezapomeňte přihlásit na podzim 2017.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.

Copyright 2005–2015 Vitware s.r.o.
ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno