Help for English

Zpátky do školy s Help for English a English Me

Komentáře k článku: Zpátky do školy s Help for English a English Me

 

Také jsme zaznamenali drobnou změnu v grafické úpravě, jiné písmo a značení (číslování) v diskuzním fóru. Počet shlédnutí byl nahrazen počtem příspěvků, jestli se nemýlím..
Prvně jsem si myslel, že mám nějak jinak nastavený prohlížeč, ale protože už se mi stránky HFE asi druhý či třetí týden zobrazují trošičku jinak, tak to ukazuje právě na zmíněnou úpravu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 7 lety

Také jsme zaznamenali drobnou změnu v grafické úpravě, jiné písmo a značení (číslování) v diskuzním fóru. Počet shlédnutí byl nahrazen počtem příspěvků, jestli se nemýlím..
Prvně jsem si myslel, že mám nějak jinak nastavený prohlížeč, ale protože už se mi stránky HFE asi druhý či třetí týden zobrazují trošičku jinak, tak to ukazuje právě na zmíněnou úpravu.

Ano, pracujeme na úpravách celého systému, jehož součástí snad brzy bude i HFE pro mobily a časem i třeba úplně nový design stránek. Tu a tam se můžete setkat s nějakou chybkou na kráse, ale ty dolaďujeme postupně.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.