*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Informace a různé

 

Novinka na Help for English!

Informace o novém prvku našeho webu, který velice usnadní ‚hledání ve slovníčku‘. Stačí dvakrát kliknout na neznámé slovíčko v článku, a ihned se objeví žluté okénko s překladem a výkladem tohoto slova. POZOR NOVÉ: Nyní zobrazené okénko bude obsahovat i fonetický přepis výslovnosti a často i možnost přehrání výslovnosti! Pokračování článku »

Komentáře k článkům

Informace o novém systému hodnocení komentářů pod články. Již nebudeme nevhodné komentáře promazávat, ale koho by neslušné a hloupé komentáře zajímaly, může si je přečíst. Pokračování článku »

O webu Help for English

Informace o tom, co náš web nabízí, detailní popis jednotlivých funkcí, rubrik apod. Pokračování článku »

Diskusní fórum

Právě jsme pro Vás spustili nový prvek webu, diskusní fórum. Pokračování článku »

Hledáme spolupracovníky

Měli byste zájem zapojit se do tohoto projektu? Umíte dobře anglicky? Dokážete angličtinu dobře vysvětlit? Nebo umíte kreslit? Or are you a native speaker of English? Rádi bychom uvítali jakoukoliv pomoc či formu spolupráce. Pokračování článku »

Ohlédnutí za rokem 2006

Co se událo na Help for English v roce 2006, statistické údaje, poděkování, prostě ‚novoroční úklid‘. Pokračování článku »

Křišťálová lupa potřetí

Náš web byl letos nominován jako ‚projekt roku‘ v soutěži Křišťálová Lupa 2006… Pokračování článku »

Language Lab

Jak se efektivně a zábavnou formou učit slovní zásobu? Přečtěte si informace o softwarovém produktu Language Lab, který Vám v tomto ohledu může pomoci. Pokračování článku »

Jak nás můžete podpořit

Velice uvítáme jakoukoliv formu pomoci a podpory našeho projektu. Čtěte dále, a dovíte se, jak je možné nás podpořit. Pokračování článku »

Úrovně znalosti angličtiny

Jaké jsou úrovně znalosti angličtiny, co znamenají pojmy starter, elementary, intermediate atd., evropský referenční rámec pro jazyky, jak určit svoji úroveň. Pokračování článku »

O našem slovníku

Informace o on-line slovníku na Help For English Pokračování článku »

Vítejte na Help For English!

Na těchto webových stránkách budete nacházet vše, co student anglického jazyka pro svůj život potřebuje, tedy rady, jak se učit, výukové materiály, testy, recenze knih apod. Příspěvky jsou převážně tvořeny zkušeným středoškolským učitelem angličtiny. Věříme, že na nich najdete inspiraci a hlavně pomoc ve studiu tohoto jazyka. Pokračování článku »

 Partneři stránek: Anglické učebnice a beletrie s 15 % slevou
Copyright 2005–2017 Vitware s.r.o.
ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno