*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Konverzační otázky

 

Questions for Oral Exams: Science and Technology

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu VĚDA A TECHNIKA Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: The Environment

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu EKOLOGIE, ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Literature

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu KNIHY, ČETBA, LITERATURA Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Schools and Education

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu ŠKOLSTVÍ, VZDĚLÁNÍ Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Mass Media

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu MÉDIA (Televize, rádio, noviny, internet atd.) Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Shopping

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu SHOPPING. Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Travelling

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu TRAVELLING, HOLIDAYS, TOURISM. Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Sports

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu SPORT. Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Languages

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu ANGLIČTINA, STUDIUM JAZYKŮ atd. Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Housing

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu MŮJ DŮM, BYDLENÍ atd. Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Food

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu JÍDLO. Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Music

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu HUDBA Pokračování článku »

Questions for Oral Exams: Movies, theatres

Připravte se na ústní zkoušku a vyzkoušejte si odpovědět na následující otázky týkající se tématu FILM, KINO, DIVADLO Pokračování článku »

 

Copyright 2005–2013 Vitware s.r.o. ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno