Help for English

Soutěž: Three Best Songs

ALL LEVELS Vydáno dne 01.06.2007

Poslechněte si písně na stránkách Help for English a napište krátké hodnocení tří z nich, které se vám líbí nejvíce. Vylosovaný vítěz získá knihu s poslechovými tes­ty.Sponzor soutěže:

Soutěž

červen 2007

Three Best SongsVYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Ze zaslaných příspěvků jsme vylosovali jednoho výherce. Tím se stává:

Martina Valchařová, 16 let, Frenštát pod Radhoštěm

Gratulujeme k vítězství a děkujeme i ostatním účastníkům. Vaše komentáře k písničkám pošleme všem interpretům, které jste hodnotili. Těšíme se na Vaši účast v dalších soutěžích. Čekají na Vás spousty zajímavých cen!
Na stránkách Help for English je již cca 30 písniček různých skupin a interpretů. Rádi bychom znali Váš názor na písničky, které vybíráme, a také bychom chtěli autory písní povzbudit kladnými ohlasy našich návštěvníků. Vaším úkolem tedy bude napsat krátké hodnocení (cca 20-50 slov) tří písní, které se Vám u nás nejvíce líbí, a to samozřejmě v angličtině. Vaše hodnocení po ukončení soutěže hromadně zašleme dotyčným zpěvákům, zpěvačkám či skupinám.

Z vašich příspěvků také vylosujeme jednoho vítěze, který získá učebnici TEST YOUR LISTENING (s poslechovým CD) v ceně 465 Kč, kterou věnovalo internetové knihkupectví www.englishbooks.cz:

ceny pro soutěž


Zadání soutěžního úkolu:
  • Poslechněte si písně na našem webu (viz přehled níže).
  • Z uvedených nahrávek vyberte tři písně, které se Vám nejvíce líbí.
  • Ke každé z těchto tří napište krátké hodnocení v angličtině v rozsahu 20-50 slov. Uveďte, jak na vás působí, proč se vám líbí, jaký názor máte na hudbu a text apod.


Porota tentokráte nebude vybírat nejlepší práce, vítěz hlavní ceny bude ze všech soutěžících vylosován. Vyhrazujeme si však právo vyřadit ze soutěže příspěvky nesrozumitelné a zcestné.Součástí každého příspěvku musí být jméno a příjmení, věk, adresa (adresa samozřejmě nebude zveřejněna), a čestné prohlášení, které může vypadat např. takto:

Prohlašuji, že tento příspěvek je mým vlastním dílem, souhlasím s jeho zveřejněním v původní i pozměněné podobě na webových stránkách www.helpforenglish.cz.
Jméno, věk, adresaSvé příspěvky do soutěže zasílejte na e-mailovou adresu:

[email protected]


Do předmětu zprávy napište "Three Best Songs".

Termín ukončení soutěže: 30. června 2007


Písně na Help for English:
Aplikace pro výuku angličtiny od autorů Help for English!

Učte se s naší aplikací anglicky celý rok za 990 Kč! Začněte na týden zdarma zde.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Soutěž: Create Your Own Grammar Quiz

Výsledky soutěže jsou zde! Navíc si můžete vyzkoušet všechny soutěžní testy, které nám účastníci soutěže zaslali. Testy ohodnoťte a okomentujte je! Jejich autoři jistě zpětnou vazbu od vás uvítají.
ALL LEVELS

Soutěž THE BEST TEACHER OF ENGLISH 2011

Informace o novém ročníku soutěže THE BEST TEACHER OF ENGLISH.
PRE-INTERMEDIATE

"A Kiss in a Cup" by Escape from Earth

Po úspěchu písně SO MUCH MORE skupiny Escape from Earth je zde další song této rockové sestavy. Do textu opět budete mít za úkol doplnit vynechaná slova.
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Soutěž: Three Best Songs 2 8062 Od Marek Vít poslední příspěvek
před 12 lety