Help for English

"Slovíčko dne" na webu Help for English

ALL LEVELS Vydáno dne 02.07.2017

Představujeme novinku našeho webu, která vás určitě potěší.K našemu webu již pár let neodmyslitelně patří také aplikace English Me. Její součástí je již druhým rokem “slovíčko dne”, tedy Word of the Day, které se objevuje na hlavní stránce a každý den se mění. Od dnešního dne se s tímto slovíčkem budete setkávat i na webu Help for English.

Pokud jste předplatiteli aplikace English Me, určitě víte, co se pod tímto doplňkem aplikace ukrývá. Slovíčko dne není jen pouhý překlad nějakého slova. Pod touto ikonkou najdete vždy krátký článek se slovíčkem či frází, která by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

Samozřejmostí je překlad a vysvětlení užití, najdete zde ale vždy i několik příkladových vět, upozornění na časté chyby s tímto slovem spojených, a často i odkaz na podrobnější články na našem webu.

Slovíčka zasahují do širokého spektra úrovní (od mírně pokročilé až po značně pokročilé) a najdete zde i frázová slovesa či idiomy. Oproti aplikaci English Me je zde však jeden rozdíl. Slůvko (a s tím spojený článek) se na našem webu objeví vždy jen na dobu jednoho jediného dne, pak nenávratně zmizí.

Předplatitelé naší aplikace však mají možnost listovat staršími články, kterých je už kolem 500, nebo si prohlížet slovíčka dne nahodile z okruhu dříve vydaných článků.

Naše aplikace English Me má pochopitelně mnohem širší užití. Nabízí mnoho dalších funkcí k efektivnímu učení a procvičování angličtiny. Pokud ji ještě neznáte, máte možnost si ji vyzkoušet na jeden týden zdarma.

Do 5. července máte dokonce možnost při objednání předplatného na jeden rok získat zdarma celé dva měsíce. Více zde.Pokračovat můžete zde:

PRE-INTERMEDIATE

Faded paper Figures - North by North (vocabulary)

Slovíčka z písně na Help for English.
ALL LEVELS

The Clintons - Sex on the Radio

Slovíčka z písně skupiny The Clintons ‚Sex on the Radio‘
ALL LEVELS

Escape from Earth - So Much More

Slovíčka z písně skupiny Escape from Earth
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno "Slovíčko dne" na webu Help for English 1 1838 Od AdrianaXXX poslední příspěvek
před rokem