Help for English

Dva letní měsíce s English Me! navíc zdarma!

ALL LEVELS Vydáno dne 22.06.2018

K ročnímu předplatnému aplikace English Me! nyní nabízíme dva měsíce navíc zdarma! Akce končí 2. července 2018.Letní angličtina s English Me!

Letní prázdniny jsou již téměř tu a s nimi čas, kdy jde učení mnohdy stranou, a nás více zajímají odpočinkové aktivity, výlety či cestování. Kdo by v horkých dnech chtěl sedět nad knihami a nebo u počítače a učil se, řeknete si možná.

Naše výuková aplikace English Me! je ale ideálním výukovým společníkem i na prázdniny. Jedná se o online aplikaci, která funguje nejen na počítačích a laptopech, ale i na tabletech a chytrých mobilních telefonech. Můžete si tak téměř kdekoliv a kdykoliv procvičovat anglická slovíčka, zdokonalovat se v gramatice, číst si články o nejrůznějších jazykových jevech apod.

Pokud byste měli obavu, že se přes léto skutečně nebudete učit tak intenzivně a neradi byste investovali do něčeho, co potom využijete málo, máme pro Vás připravenou zajímavou akci:

Pokud si aktivujete roční předplatné před 2. červencem 2018, místo dvanácti měsíců získáte měsíců čtrnáct!

Více informací o aplikaci naleznete na www.englishme.cz. Tam si také při vytvoření uživatelského účtu můžete celou aplikaci na 7 dní vyzkoušet úplně zdarma.

Inzerované dva měsíce navíc se přičtou v moment aktivace předplatného. U jednotlivých objednávek je to v moment přijetí platby na náš účet, v případě hromadných objednávek předplacených kódů je to v moment uplatnění tohoto kódu. Aktivace ale musí proběhnout do 2. července 2018!Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

English Me nyní i pro rodiny a školy

Zvýhodněná nabídka hromadného předplatného pro rodiny a školy.
ALL LEVELS

English Me oslavilo páté narozeniny!

Naše výuková aplikace je tu pro vás již pět let.

ALL LEVELS

Nové věty v English Me!

Co je nového v aplikaci English Me? Počet vět se více než zdvojnásobil.
Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář