Help for English

Až tři letní měsíce s English Me! navíc zdarma!

ALL LEVELS Vydáno dne 26.06.2020

K ročnímu předplatnému aplikace English Me! nyní nabízíme tři měsíce navíc zdarma! Akce končí 6. července 2020.Letní angličtina s English Me!

Nyní až tři měsíce navíc zdarma!

Letní prázdniny jsou již téměř tu a s nimi čas, kdy jde učení mnohdy stranou, a nás více zajímají odpočinkové aktivity, výlety či cestování. Kdo by v horkých dnech chtěl sedět nad knihami nebo u počítače a učil se, řeknete si možná.

Naše výuková aplikace English Me! je ale ideálním výukovým společníkem i na prázdniny. Jedná se o online aplikaci, která funguje nejen na počítačích a laptopech, ale i na tabletech a chytrých mobilních telefonech. Můžete si tak téměř kdekoliv a kdykoliv procvičovat anglická slovíčka, zdokonalovat se v gramatice, číst si články o nejrůznějších jazykových jevech apod.

Pokud byste měli obavu, že se přes léto skutečně nebudete učit tak intenzivně a neradi byste investovali do něčeho, co potom využijete málo, máme pro Vás připravenou zajímavou akci:

Pokud si aktivujete roční předplatné před 6. červencem 2020, místo dvanácti měsíců získáte měsíců patnáct!

I letos máme bonusové letní předplatné i na půlroční objednávky. Při nákupu předplatného na 6 měsíců získáte zdarma měsíc navíc, tedy 7 měsíců.

Více informací o aplikaci naleznete na www.englishme.cz. Tam si také při vytvoření uživatelského účtu můžete celou aplikaci na 7 dní vyzkoušet úplně zdarma.

Máte už aktivní předplatné? I tak můžete naši letní akci využít. Nové předplatné včetně tří měsíců zdarma se jednoduše přičte k vašemu stávajícímu předplatnému.

Inzerované měsíce navíc se přičtou v moment aktivace předplatného. U jednotlivých objednávek je to v moment přijetí platby na náš účet, v případě hromadných objednávek předplacených kódů je to v moment uplatnění tohoto kódu. Aktivace ale musí proběhnout do 6. července 2020!
Aplikace pro výuku angličtiny od autorů Help for English!

Učte se s naší online aplikací anglicky celý rok za 1490 Kč.
Přečtěte si podrobný popis nebo si rovnou vyzkoušejte týden zdarma.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Tři letní měsíce v naší aplikaci zdarma

K ročnímu předplatnému aplikace English Me! nyní nabízíme tři měsíce navíc zdarma. Akce končí 8. července 2021.

ALL LEVELS

English Me oslavilo šesté narozeniny!

Naše výuková aplikace je tu pro vás již šest let.

ALL LEVELS

Výuková aplikace English Me!

Dovolte nám představit vám naši novou výukovou aplikaci.

Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář