Pokračování Ten Little Indians BUDE!

Vydáno dne 02.10.2007

Informace o připravovaném pokračování hry TEN LITTLE INDIANS.The Legend of the

Apache Gold

Již několik let slibuji pokračování hry Ten Little Indians, která se stala poměrně velkým hitem mezi studenty angličtiny. Od té doby, co jsem hru vytvořil, mi neustále přicházejí e-maily, kde se ptáte, zda bude druhý díl, a kdy bude. V dnešním článku Vám na tento dotaz mohu konečně odpovědět.

Pokračování hry bude. Ve skutečnosti jsem na ní začal pracovat již téměř před dvěma roky, ale nakonec projekt ztroskotal na tom, že nebyly ilustrace. Tento problém je už ale (snad) vyřešený. Spolupracuji s novým ilustrátorem a již jsem se pustil do práce. Přesný čas dokončení slíbit nemůžu, ale věřím, že hru vydám (nebo alespoň zkušební verzi) ještě před koncem roku.

Hra se jmenuje THE LEGEND OF THE APACHE GOLD a odehrává se na divokém západě. Čeká vás dobrodružství, kde budete mít za úkol najít legendární poklad Apačů. K tomu se dostanete ale pouze s použitím rozumu, důvtipu a hlavně svých znalostí angličtiny.

Zde je malý náhled, jak bude vypadat prostředí hry:

Apache gold


A na co se ve hře můžete těšit? Tolik jen ve zkratce o tomto novém připravovaném projektu. Průběžně vás budu na této stránce informovat o tom, jak je nová hra daleko. Doufám, že Vás tyto zprávy potěšily a že budete držet palce, aby se mi celý program podařilo dovést až do zdárného konce.

Preview

O hratelné ukázce z této připravované hry se dočtete zde:
The Legend of the Apache Gold PREVIEW
Přepis bublinkové nápovědy: