Soutěž 'Best Teacher of English' 2012

Vydáno dne 27.11.2012

Informace o soutěži, ve které jsou každoročně za kvalitní práci oceňováni vynikající učitelé angličtiny na základních a středních školách.The Prague Post Endowment Fund

BEST TEACHER OF ENGLISH

Best Teacher of EnglishLetos proběhne již pátý ročník soutěže, kterou každoročně pořádá Nadační fond deníku The Prague Post. Cílem soutěže je ocenit ty, kteří učí anglický jazyk na základních a středních školách a svoji práci dělají dobře, a tím také motivovat ostatní učitele. Mezi partnery soutěže je např. americká ambasáda, nakladatelství Macmillan nebo také náš portál Help for English.

Do soutěže můžete nominovat sebe či svého kolegu (pracujete-li ve školství), nebo, pokud jste žákem/studentem, svého učitele.

Myslíte, že si Váš učitel/ka takové ocenění zaslouží? Určitě neváhejte! Domluvte se třeba se zbytkem třídy a účast v soutěži svému učiteli navrhněte.

Jak soutěž probíhá? Učitel zašle vyplněnou přihlášku, kde je podrobný dotazník zaměřený na učitele a jeho výuku. K přihlášce se přikládá videonahrávka z jedné vyučovací hodiny a doporučující dopis od žáků či studentů.

V prvním kole se vybírá podle zaslaných materiálů. Ti nejlepší učitelé postupují do druhého kola, které obnáší návštěvu jednoho z porotců přímo na škole a ve vyučovací hodině.

Přihlášky do soutěže naleznete na stránkách Prague Post Endowment Fund.

Na stránkách České televize si můžete přečíst o loňském ročníku soutěže a podívat se na reportáž.

Přepis bublinkové nápovědy: