Soutěž: Lingea + Lexicon

Vydáno dne 09.10.2013

Ve spolupráci se společností Lingea právě odstartovala naše nová soutěž o skvělé ceny. Je libo špičkový elektronický slovník řady Lexicon 5 nebo zajímavou publikaci?Soutěž: Lingea + Lexicon

Nedávno jste si na našich stránkách mohli přečíst podrobnou recenzi slovníku Lexicon 5 od společnosti Lingea, se kterou brzy odstartujeme novou soutěž.

Pokud vás slovník zaujal, máte možnost ho získat zdarma. Cen však nabízíme mnohem víc.

O co soutěžíme

1. cena: Lexicon 5 Platinum

2. – 3. cena: Lexicon 5 Velký

4. – 5. cena: Česko-anglický mluvník + Průvodce Londýn + Wazzup?

6. – 9. cena: Česko-anglický mluvník + Česko-anglický mluvník ekonomický

10. – 13. cena: Wazzup? + Průvodce Londýn

14. – 16. cena: Wazzup?

17. – 19. cena: Průvodce Londýn

Kromě hlavních cen v podobě elektronických slovníků Lexicon 5 můžete vyhrát i zajímavé knižní tituly. Dosáhnout na výhru může 19 soutěžících.

Pravidla soutěže

Jak je u našich soutěží zvykem, postupně v tomto článku budete nacházet celkem deset otázek, na které si budete zapisovat odpovědi a pak nám je všechny na závěr zašlete.

Od pondělí 14. října do pátku 18. října zde najdete každý den vždy dvě nové otázky. Jedna se bude vždy týkat slovníku Lexicon a druhá bude souviset se společností Lingea, takže se díky hledání odpovědí dozvíte možná i zajímavé a užitečné informace.

Odpovědi si budete zapisovat a pak je všechny dohromady pošlete na emailovou adresu roman_svozilek@seznam.cz. To však musíte stihnout nejpozději do neděle 20. října do 24:00 hod. Kromě odpovědí nezapomeňte připsat vaše uživatelské jméno z našich stránek.

Z celkového počtu 10 odpovědí pak musíte mít alespoň 8 správně. Z těchto soutěžících pak vylosujeme šťastné výherce.


Důležitá pravidla a poznámky

Soutěž je pouze pro registrované uživatele stránek Help for English. Pokud ještě uživatelský účet nemáte, je nutné si ho vytvořit nejpozději 13. října do 24:00. Registrace je zdarma, k ničemu nezavazuje.

Soutěžním dnem se rozumí daný kalendářní den od 7:00 do 22:00. Soutěžní otázka se mění v nočních či ranních hodinách, ne tedy přesně o půlnoci.

Každý soutěžící smí soutěžit pouze jednou, pod jedním registrovaným jménem. Není tedy povoleno účastnit se pod několika jmény/přezdívkami zároveň.

Každý soutěžící musí soutěžní odpovědi zpracovat sám, není dovoleno posílat okopírované odpovědi (týká se především případů, kdy soutěží v jedné rodině více lidí).

Je zakázáno na stránkách Help for English (v diskusním fóru, v komentářích apod.) zveřejňovat soutěžní otázky, odpovědi na ně, vyměňovat soutěžní otázky, a takovou výměnu nabízet či poptávat.

Nedodržování těchto pravidel může vést k diskvalifikaci soutěžícího v této i příštích soutěžích na Help for English.

Soutěž je organizována jako zábavní aktivita na vzdělávacím portálu. Účast v soutěži je zcela zdarma. Účastí v soutěži nevznikají soutěžícím žádné nároky vůči provozovateli stránek. Provozovatel stránek nenese žádnou zodpovědnost za škody, které by mohly soutěžícímu vzniknout přímo či nepřímo v souvislosti s účastí v soutěži. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoliv upravit či změnit.

S jakýmikoliv osobními údaji, které soutěžící odešle v rámci soutěžního příspěvku, bude nakládáno dle zákona a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím stranám.


Startujeme!


pondělí 14. října
otázka č.1:
otázka č.2:

úterý 15. října
otázka č.3:
otázka č.4:

středa 16. října
otázka č.5:
otázka č.6:

čtvrtek 17. října
otázka č.7:
otázka č.8:

pátek 18. října
otázka č.9:
otázka č.10:


Ceny do soutěže věnuje společnost Lingea, které tímto srdečně děkujeme.

www.lingea.cz

www.facebook.com/lingea.cz

Přepis bublinkové nápovědy: