Bezkonkurenční sleva 50 % s průkazem ISIC

Vydáno dne 24.03.2021

Studenti si nyní mohou zakoupit předplatné naší aplikace English Me za bezkonkurenční cenu díky průkazu ISIC. Platí i pro učitele s průkazem ITIC a další.Předplatné aplikace English Me

pro držitele průkazů ISIC s 50% slevou

Připravili jsme možnost objednání naší aplikace English Me se slevou 50% pro studenty, kteří mají platnou kartu ISIC. Náš portál i naši aplikaci jsme vždy vyvíjeli s ohledem na studenty a jsme rádi, že jim nyní můžeme poskytovat tuto slevu, díky které pro ně bude English Me daleko dostupnější.

Se slevou nyní aplikace vyjde opravdu výhodně:

Nabídku mohou využít i držitelé dalších karet, konkrétně ISIC SCHOLAR (pro žáky ZŠ), ITIC (pro učitele), IYTC (pro mládež do 26 let) a ALIVE (Pro studenty kombinované formy studia, nepedagogické pracovníky a členy sportovních svazů).

Informace o těchto kartách a s nimi spojených výhodách naleznete na stránkách ISIC.

Slevu můžete po ověření karty uplatnit na tříměsíční, půlroční i celoroční předplatné. Neplatí ale na skupinové objednávky ani na objednávky dárkových poukazů.

Nabídka není nijak časově omezená. Aplikaci si můžete zdarma (a bez závazků) na 7 dní vyzkoušet na www.englishme.cz a objednat kdykoliv.

Přepis bublinkové nápovědy: