Zpátky do školy s 25% slevou

Vydáno dne 25.08.2021

Tradiční slevová akce, ve které si můžete pořídit naši aplikaci EnglishMe! se slevou 25 procent!Nový školní rok je už skoro tady a my pro vás opět máme naši tradiční slevovou akci BACK TO SCHOOL.

Pokud si v období od 25. srpna do 8. září vytvoříte jakoukoliv objednávku (s výjimkou hromadné školní objednávky), získáte slevu 25 %!

Běžné roční předplatné stojí 1490 Kč, v době této akce ale zaplatíte jen 1117 Kč, nebo dokonce ještě méně, pokud máte na svém účtu slevu z předchozí objednávky. Aplikace vás tedy bude stát maximálně 93 Kč za měsíc po dobu jednoho roku.

Slevy se sčítají

Možná víte, že držitelům průkazů ISIC nabízíme celoročně slevu 50 % (více zde). A jelikož se u nás slevy sčítají, dostanou se studenti v této podzimní akci na cenu 558 Kč za roční předplatné (tj. 47 Kč za měsíc).

Sleva platí i na hromadné objednávky, kde nabízíme vysoké množstevní slevy již od dvou předplatných. Dvě běžná roční předplatná v době této akce stojí pouze 1380 Kč (jedna licence tedy za 690 Kč). Můžete tak udělat radost sobě i někomu ze svých blízkých.

Sleva na další nákup

Když nabízíme slevovou akci, nechceme, aby v ní byly nějaké háčky. Nejen tedy, že se slevy sčítají, ale uživatelé mají nárok na další běžné výhody, jako třeba získání slevy na další nákup – tu nabízíme celoročně ve výši 30 % z ceny vaší poslední hrazené objednávky. A toto platí i v době podzimní akce.

Předplatné se přičítá

Pokud máte ještě aktivní předplatné (klidně i několik měsíců), nově zakoupené předplatné se vám automaticky přičte ke stávajícímu, takže nepřijdete ani o den.

Více o aplikaci EnglishMe!

Cena by jistě neměla být hlavním důvodem toho, proč si naši výukovou aplikaci vybrat. Dovolíme si říct, že učení s ní je efektivnízábavné, což potvrzují desítky referencí našich spokojených uživatelů (přečíst si je můžete zde).

Má mnoho velmi unikátních funkcí, a nové vychytávky stále přidáváme. Podrobný popis toho, co naše apka umí, najdete v článku Aplikace English Me! (podrobný popis).

U nás nekupujete zajíce v pytli – aplikaci si totiž můžete vyzkoušet na 7 dní zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat na www.englishme.cz.

Přepis bublinkové nápovědy: