Help for English

Soutěž: Konstruktivní kritika

Komentáře k článku: Soutěž: Konstruktivní kritika

 

Re: je to tu ok ale musíme sem chodit v angline a je to tu ok

Nojo, nejhorší na vašich návštěvách jsou vaše sprosté a obscénní a vulgární komentáře, které musím každý den promazávat (nemyslím teď komentáře přímo vaše, ale vašich spolužáků a jiných studentů, kteří ‚tu musí sedět‘). škoda, že to berete, jak to berete. Jinde určitě v hodinách nikam nechodí a celou hodinu jedou gramatika, zkoušení, cvičení, překlady, a určitě by dali hodně za to, aby se mohli učit i jinou formou. Ale je jasné, že kdo se anglicky učit nechce, toho asi nikdo nepřinutí, i kdyby přišel se zázračnou a zajímavou metodou. Třeba i vy časem pochopíte, jakou hodnotu má vzdělání. Potom už ale bývá pozdě. Kurzy jsou drahé, a času má člověk čím dál méně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: je to tu ok ale musíme sem chodit v angline a je to tu ok

Nojo, nejhorší na vašich návštěvách jsou vaše sprosté a obscénní a vulgární komentáře, které musím každý den promazávat (nemyslím teď komentáře přímo vaše, ale vašich spolužáků a jiných studentů, kteří ‚tu musí sedět‘). škoda, že to berete, jak to berete. Jinde určitě v hodinách nikam nechodí a celou hodinu jedou gramatika, zkoušení, cvičení, překlady, a určitě by dali hodně za to, aby se mohli učit i jinou formou. Ale je jasné, že kdo se anglicky učit nechce, toho asi nikdo nepřinutí, i kdyby přišel se zázračnou a zajímavou metodou. Třeba i vy časem pochopíte, jakou hodnotu má vzdělání. Potom už ale bývá pozdě. Kurzy jsou drahé, a času má člověk čím dál méně.

Re: Re: je to tu ok ale musíme sem chodit v angline a je to tu ok

Přesně tak, ale my si vaší práce vážíme a pilně studujeme. Já třeba pozoruju zlepšení. Až chytnu nějakou literální slinu, tak vám nějaký sloh určo pošlu, abych se mohla aspoň nějak odvděčit.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Koro-ner
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: je to tu ok ale musíme sem chodit v angline a je to tu ok

Nojo, nejhorší na vašich návštěvách jsou vaše sprosté a obscénní a vulgární komentáře, které musím každý den promazávat (nemyslím teď komentáře přímo vaše, ale vašich spolužáků a jiných studentů, kteří ‚tu musí sedět‘). škoda, že to berete, jak to berete. Jinde určitě v hodinách nikam nechodí a celou hodinu jedou gramatika, zkoušení, cvičení, překlady, a určitě by dali hodně za to, aby se mohli učit i jinou formou. Ale je jasné, že kdo se anglicky učit nechce, toho asi nikdo nepřinutí, i kdyby přišel se zázračnou a zajímavou metodou. Třeba i vy časem pochopíte, jakou hodnotu má vzdělání. Potom už ale bývá pozdě. Kurzy jsou drahé, a času má člověk čím dál méně.

Co to je za kázání, krucinál??

Hodnotu vzdělání si určitě uvědomuje každý, ale nutit člověka v určitý čas do určité metody učení určitého učiva určitě není moc správné. (Navíc tyhle stránky nejsou pro studenta žádná výhra!)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Koro-ner vložený před 17 lety

Co to je za kázání, krucinál??

Hodnotu vzdělání si určitě uvědomuje každý, ale nutit člověka v určitý čas do určité metody učení určitého učiva určitě není moc správné. (Navíc tyhle stránky nejsou pro studenta žádná výhra!)

Re: Co to je za kázání, krucinál??

Když myslíte…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Koro-ner vložený před 17 lety

Co to je za kázání, krucinál??

Hodnotu vzdělání si určitě uvědomuje každý, ale nutit člověka v určitý čas do určité metody učení určitého učiva určitě není moc správné. (Navíc tyhle stránky nejsou pro studenta žádná výhra!)

Re: Co to je za kázání, krucinál??

Tak ať sem studenti, kteří si nechtějí nechat kázat nechodí. Mně se použitý metody líbí a hodnotu to pro mě má velikou, bo cítím zlepšení.

skoda,ze nejste o 15let starsi;-)

Ahoj Vitku, skoda,ze nejste o 15 let starsi, a neucil jste me na stredni skole anglinu. Co ja bych za takovou kreativni metodu dala. Nase pani prof. byla o 3 lekce dopredu – porevolucni stav, na vejsce ocekavali,ze kazdy vse umi – tak jsem to vzdy nejak zvladla, ale doted mam kraterove mezery v gramatice… No,ale procvicuju se ve vasich testicich – no,tak doufejme,ze se to zlepsi:-)

Ramonis

Nojo, k popularitě tohle prostě patří. Mě kdfyž se lidi začaly hádat na mých stránkách, bylo to znamení jejich oblíbenosti :--) :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

Ramonis

Nojo, k popularitě tohle prostě patří. Mě kdfyž se lidi začaly hádat na mých stránkách, bylo to znamení jejich oblíbenosti :--) :-D

Re: Ramonis

jejda, zase gramatická chyba. JSem zvyklý si nekontrolovat svoje příspěvky a rychle dát odeslat, protože jsem vášnivý icqář. Nechal bych to být, ale lidi začalY je teda síla!!!

Re: je to tu ok ale musíme sem chodit v angline a je to tu ok

Co já bych dala za to, kdyby jsme mohli chodit na angličtinu na internet a na tyto stránky. Já jsem v 7. třídě a angličtina mě hrozně baví, akorát to moc nechápu od naší učitelky, tam musím chodit ve volném čase sem (ale né, že by mi to nějak vadilo, mě to tu baví) :) A moc děkuju, za článek o členech, už v nich mám celkem slušně jasno :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.