Help for English

Portugalština na Help for English

Komentáře k článku: Portugalština na Help for English

 

:)

Tak to je báječný! :-) To se mi moc líbí. Neplánujete španělštinu? Za tu bych byla moc ráda. Ale každopádně ta portugalština je úžasnej nápad, protože k tomuto jazyku je stále málo studijních materiálů zdarma dostupných.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela vložený před 16 lety
:)

Tak to je báječný! :-) To se mi moc líbí. Neplánujete španělštinu? Za tu bych byla moc ráda. Ale každopádně ta portugalština je úžasnej nápad, protože k tomuto jazyku je stále málo studijních materiálů zdarma dostupných.

Re: :)

díky… každá pozitivní reakce je pro nás důležitá… španělštinu už bych dělat nestíhal, možná někdy v budoucnu… ale zkus(te) tu portugalštinu, je fakt nádherná :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Láďa Lamanai Sedlák vložený před 16 lety

Re: :)

díky… každá pozitivní reakce je pro nás důležitá… španělštinu už bych dělat nestíhal, možná někdy v budoucnu… ale zkus(te) tu portugalštinu, je fakt nádherná :-)

Re: Re: :)

Já souhlasím, určitě je to nádherný jazyk :-). Momentálně studuji na gymplu, kde je primární zaměření španělština a angličtina. Příští rok nám k tomu ještě přidají jeden. Právě přemýšlím, jestli si mám vzít portugalštinu nebo ruštinu. Ta portugalština je pro mě jako jazyk přitažlivější. Teď projížídím materiály, které jsou prozatím na Vašich stránkách a jsem nadšená :-). Asi mě fakt přemluvíte :-D

Super

Asi to tak vypadá, že se možná začnu učit portugalsky. Pokud se to udrží a budou přibývat články, tak proč ne, že? :-D

krásné a motivující reakce

Zájmem, který jsme probudili, jsme nadšeni. Tohle je ta nejlepší motivace do další práce. Budeme také rádi za různé podněty, náměty a připomínky. Pracuje se na dodání výslovnosti, uvědomujeme si, že to je pro začátečníky kritický bod. Moc nás ale potěší i reakce na to, jak už jste daleko, jak vám to zatím jde a podobně 8-) už připravujeme i další lekce, nejdéle asi trvá zadat to do systému, ale můžete se těšit na další příděl :-)

Super!

Páni, portugalština je fajn, ač já bych se radši třeba učila španělsky nebo švédsky, tak se přidávám s dotazem na tu španinu? O tu asi bude více zájemců, než o švédštinu, ač to je také nádherný jazyk – bohužel právě k ní není moc učebnic, nejvíc učebnic se zabývá finštinou a norštinou, na švédštinu se pozapomíná, proto bych byla víc než vděčná za nějaký web tohoto stylu se švédštinou.

Ups

Aha, tady jsou příspěvky zezhora, beru tedy tu španělštinu zpět, odpověď už je. Pardon.

Konecne som nasiel vyuku portugalčiny. Vdaka. U nas na Slovensku nemozem najst ziadnu knihu, co sa tyka tejto tematiky.Uz sa tesim na dalsie lekcie. Pekny den vsetkym.Leyso

Re:

Dá se to řešit přes češtinu. U nás existují v současné době 2 učebnice pro samouky (LEDA) a nějaké doplňkové materiály (pár slovníků – od příšerných až po poměrně kvalitní; konverzační příručky; 1 nová učebnice pro pokročilé) – jinak je to taky poměrně bída, ale nějaký základ se tu pochytit dá… Jitka, která se mnou stránky věnované portugalštině připravuje, si oblíbila nějakou starší učebnici pro samouky, ale já jsem ji ještě vůbec neviděl (údajně je ale ze všech u nás dostupných učebnic nejlepší – je však třeba doplnit ji o aktuální materiály, portugalština je přecijen živý jazyk)

Dobrý den, asi budu zase za neschopu, ale stránky s portugalštinou mi nejdou zobrazit…Když kliknu např. na ikonku „kurz“ nebo „výslovnost“, objeví se pouze hláška o tom, že odkaz je zastaralý nebo že stránka byla přesunuta jinam. Děkuji za radu!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tertva vložený před 16 lety

Dobrý den, asi budu zase za neschopu, ale stránky s portugalštinou mi nejdou zobrazit…Když kliknu např. na ikonku „kurz“ nebo „výslovnost“, objeví se pouze hláška o tom, že odkaz je zastaralý nebo že stránka byla přesunuta jinam. Děkuji za radu!

Re:

Aha, ten odkaz je už zastaralý, otevřte si portugalštinu na nové doméně:
www.portugalstina-zdarma.cz

Děkuji, vy jste prostě úžasný! :shock: Přeji pěkný celý den. :)

Co se děje?

Dobrý den, funguje ještě portugalstina? uz mesic nepribyl novy clanek ani na dotazy nikdo nereaguje:-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bára vložený před 15 lety

Co se děje?

Dobrý den, funguje ještě portugalstina? uz mesic nepribyl novy clanek ani na dotazy nikdo nereaguje:-(

Re: Co se děje?

Vážně? To netuším.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bára vložený před 15 lety

Co se děje?

Dobrý den, funguje ještě portugalstina? uz mesic nepribyl novy clanek ani na dotazy nikdo nereaguje:-(

Re: Co se děje?

Teď jsem to zjišťoval. Vedoucí webu prý nestíhal, ale že prý již zase připravuje nové články. Uvidíme.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.