Help for English

Konec hodnocení článků

Komentáře k článku: Konec hodnocení článků

 

Hodnocení pouze registrovanými uživateli jste také zamítli? Ptám se proto, že se mi ty kruhy líbily :-)

mě taky, je to teď takový chudší, něco tomu chybí. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MartyIX vložený před 16 lety

Hodnocení pouze registrovanými uživateli jste také zamítli? Ptám se proto, že se mi ty kruhy líbily :-)

Re:

My jsme si na kroužky také zvykli. Hodnocení pouze registrovanými uživateli ještě zvážíme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MartyIX vložený před 16 lety

Hodnocení pouze registrovanými uživateli jste také zamítli? Ptám se proto, že se mi ty kruhy líbily :-)

Re:

Problém je ještě v tom, že už tak hlasovalo velice málo lidí, opravdu jen malý zlomek těch, kteří článek navštívili. Kdybychom tu možnost ponechali pouze registrovaným, byl by ten počet ještě daleko nižší. O čem by potom vypovídalo, že by jeden článek měl pět kruhů, ale hodnotil ho pouze jeden či dva lidé?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel Spilka vložený před 16 lety

mě taky, je to teď takový chudší, něco tomu chybí. :-(

Re:

Teď to vypadá bez těch kroužků takový prázdný. :-D Možná zkusit vymyslet něco novýho.

Kroužky

mi také budou chybět :-( , ale chápu, že to asi nemá moc statisticky vypovídající hodnotu. Například já jsem většinou dávala 5–4 kroužků – v každém příspěvku jsem našla něco, co bylo užitečné a zajímavé… Takže to se pak těžko dělají pořadí úspěšnosti článků…

nápad

to byl dobrýý, ale asi to opravdu neplnilo svou funkci…já se přiznávám, že jsem na to skoro vždy zapomněla…

bodovani

ja nikdy nebodovala, protoze nevidim smysl davat za clanek, ktery se mi nezdal prinosny jeden bod kdyz vim, ze jste si dal tu praci ho publikovat a navic nekomu jinemu mohl pomoci. Clanky ktere me nezaujaly jsem proste necetla a tim padem ani nemohla hodnotit. Mimochodem nebylo jich moc :) Diky za to, co delate. Martina

rofl

:-) tak tomu se jenom směju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

rofl

:-) tak tomu se jenom směju

Re: rofl

čemu?

No, já jsem si ani nevšimla že tu něco takového bylo a nechybí mi to. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.