Help for English

Otázky ANO/NE s oznamovacím slovosledem

Komentáře k článku: Otázky ANO/NE s oznamovacím slovosledem

 

Marek dakujem za odkaz na tento článok a áno ako píšete v závere: Tato látka bývá zřídka probírána v učebnicích pro začátečníky či začínající, ale je to chyba. Tyto struktury nejsou v ničem komplikované ani nejsou složité na pochopení. Přitom se jedná o velmi praktickou a používanou záležitost. tak toto si nepamätám, že by sme vôbec brali. Čo sa dozvedám Len opäť môžem povedať aká vďačná som za tieto stránky. Nepatrí to sem, ale v utorok sme mali v hodine adverb a ich miesto vo vete a učiteľka nám absolútne nevysvetlila prečo a ako, a v učebnici to tiež nebolo dosť jasne vysvetlené (new file english upper-intermediate) našťastie som vedela, že na H4E to nájdem a doštudovala som si to ešte raz veľká vdaka za H4E

Dobrý den.

Obávám se, že jsem ujel a udělal chybu, ale raději se zeptám. Napsal jsem “esej” kde bylo mým úkolem popsat nejoblíbenější stránku na internetu. Nejsem si však jist zda jsem v ní správně použil ANO/NE otázku.

Do you struggle with English? You don´t have enough money to pay a teacher regularly? There is this amazing website for you. Its name is wordreference......

  • Mohl bych zde nechat tuto ANO/NE otázku?

Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.