Help for English

"The Harlot's House" by Oscar Wilde

Komentáře k článku: "The Harlot's House" by Oscar Wilde

 

nádherné :-)

Zaujímavá báseň s melódiou a dôslednou výslovnosťou…viem, že ju budem počúvať niekoľko krát… :-)

skvělé

Jsem na těchto stránkách nováček, teprve se učím. Ale vždy,když se dostanu k učení, musím si „vychutnat přednes této básne“. Jedním slovem nádhera. Škoda, že tam není překlad. Než se něco naučím, tak budu umět báseň nazpamět. :-)

Ahoj, moc krásně se to poslouchá, a díky za skvělé stránky, asi bych už s angličtinou praštila, nebýt Vás. :-) Nevíte někdo, co by mohl být „saraband“ ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dandala vložený před 15 lety

Ahoj, moc krásně se to poslouchá, a díky za skvělé stránky, asi bych už s angličtinou praštila, nebýt Vás. :-) Nevíte někdo, co by mohl být „saraband“ ?

Re:

klikněte si na slovíčko v básničce dvakrát a dozvíte se to.

Super. I take my hat off to you.

Dobrý den, prosím vás nepomoli by ste mi prelozit verš Sometimes a clockwork puppet pressed …dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od boromini vložený před 13 lety

Dobrý den, prosím vás nepomoli by ste mi prelozit verš Sometimes a clockwork puppet pressed …dakujem

Re:

press sth to sth

CLOCKWORK PUPPET je podmět, PRESSED je sloveso v min. čase (přitiskl/a) a pak je CO (phantom lover) k ČEMU (to her breast).

Re: Neznáte?

když na slovo kliknete dvakrát, objeví se heslo slovníčku i s výslovností.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.