Help for English

Jak používat službu PayPal

Komentáře k článku: Jak používat službu PayPal

 

You are the devil! :-)

PAL – přítel? :-)

Tak Michael Skoda už má i svůj PayPal. No, pomalu se nám s imaginární postavy stává skutečná :-)

Díky za článek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

PAL – přítel? :-)

Tak Michael Skoda už má i svůj PayPal. No, pomalu se nám s imaginární postavy stává skutečná :-)

Díky za článek.

Re:

Jo jo, však on se mu bude hodit :-)

hmmm, tak na tento článek musím nejprve nabrat sílu, ale myslím, že se safra hodí!! :-)

Excellent!

Pár týdnů před zveřejněním tohoto návodu jsem si službu prozkoumal, zavedl a funguje dobře. S pokyny v článku bych to zvládal jistěji a rychleji. Doporučuji a přeji pěkné nakupování! :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stefano789 vložený před 14 lety

Re:

Ano, pochopitelně je třeba při nákupu na internetu přemýšlet a snažit se nakupovat jen v ověřených a důvěryhodných obchodech.

Re:

Rozhodně mě za to neplatí!

Podívejte se, měl jsem článek jak nakupovat online v zahraničí, pro lidi, kteří neumí moc anglicky. Slibovall jsem tam článek o PayPal, protože se hodně používá.

tento článek je pro ty, kteří si chtějí koupit něco online a potřebují použít paypal a neumí anglicky, takže prostě neví jak…

pro ně je převážně určen tento článek – podobný je třeba článek o webu tripadvisor

Veřte, že prostě někteří lidi si to sami neopřeloží. pokud s tím máte zájem, je mi to líto

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re:

Rozhodně mě za to neplatí!

Podívejte se, měl jsem článek jak nakupovat online v zahraničí, pro lidi, kteří neumí moc anglicky. Slibovall jsem tam článek o PayPal, protože se hodně používá.

tento článek je pro ty, kteří si chtějí koupit něco online a potřebují použít paypal a neumí anglicky, takže prostě neví jak…

pro ně je převážně určen tento článek – podobný je třeba článek o webu tripadvisor

Veřte, že prostě někteří lidi si to sami neopřeloží. pokud s tím máte zájem, je mi to líto

Re: Re:

Romane, vůbec bych na takové invektivy nereagoval. Myslím, že rozumní lidi si o člověku, který tímto způsobem napadá tvé nezištné počínání, udělají svůj obrázek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

Re: Re:

Romane, vůbec bych na takové invektivy nereagoval. Myslím, že rozumní lidi si o člověku, který tímto způsobem napadá tvé nezištné počínání, udělají svůj obrázek.

Re: Re: Re:

Dík :-)

článek je výborný, právě se pokouším zjišťovat jak se dá prodávat na eBay a tam je potřeba mít účet u PayPal. Bohužel moje angličtina je stále mizerná a já se nemohu dopátrat,jak na to. Nemohl byste prosím stvořit článek i na toto téma? Já vím, jsem troufalá a stydím se :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 14 lety

článek je výborný, právě se pokouším zjišťovat jak se dá prodávat na eBay a tam je potřeba mít účet u PayPal. Bohužel moje angličtina je stále mizerná a já se nemohu dopátrat,jak na to. Nemohl byste prosím stvořit článek i na toto téma? Já vím, jsem troufalá a stydím se :oops:

Re:

eBay je nyní i v češtině, zkušenosti s tím avšak nemám.

www.eim.ebay.cz/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 14 lety

článek je výborný, právě se pokouším zjišťovat jak se dá prodávat na eBay a tam je potřeba mít účet u PayPal. Bohužel moje angličtina je stále mizerná a já se nemohu dopátrat,jak na to. Nemohl byste prosím stvořit článek i na toto téma? Já vím, jsem troufalá a stydím se :oops:

Re:

Teď vám nerozumím. Chcete článek o založení účtu PayPal? To je přece v článku.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re:

Teď vám nerozumím. Chcete článek o založení účtu PayPal? To je přece v článku.

Re: Re:

Aha, špatně jsem si komentář přečetl. Myslel jsem si, že dotaz je směřován k zakládání účtu na eBay.

Nezapomínejte ale na to, že při každém transféru si z té částky PayPal neco ukrojí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.