Help for English

Idioms & Collocations: Communicating

Komentáře k článku: Idioms & Collocations: Communicating

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 12 lety

Re: Re: dobré

Já jsem to teda viděl poprvé :-) Znám třeba I DON'T BREATHE A WORD, MY LIPS ARE SEALED, IT'S SAFE WITH ME …

Re: Re: Re: dobré

No Tyhle výrazy jsou mi sympatičtější :--)

No, testík to byl už o trochu těžší a výsledek nic moc. Ale aspoň jsem se naučil mnoho nových výrazů. Díky za test. :-)

Romane, ty mě ničíš! :shock: Nechceš nastoupit už do třeťáku rovnou? Mě bude blbý být s tebou v jedné třídě :-D A jestli tam je víc takových jako jsi ty, tak se s titulem Bc. můžu asi rovnou rozloučit :? Doučko platí, že jo? :-D

Spousta lidí na vysokých školách být vůbec nemá. Prostě na to nemaj. Maturity jsou k smíchu, nikdo nic nechce dělat a když je jiný chytřejší nebo aspoň maká, je to až divný.

Nechápu ten příklad 5.

What do you think is the best means of ________ information? Definitely the Internet!

Zvolil jsem disseminating – disseminate information – šířit/rozšiřovat informace, avšak správně má být prý dissent – nesouhlasit.

Proč by moje odpověď nešla? Přijde mi i logičtejší. V překladu by to bylo: “Co považuješ za nejlepší způsob šíření informací? Jednoznačně internet!”

Ne, správně je v testu nastaveno DISSEMINATING jako správné. Nepřehlédl jste, u čeho je ta ikonka? Nebo nepřeklikl jste se při vyplňování? Na naší straně to máme zadané dobře.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.