Help for English

Advanced Learner's slovníky zdarma ONLINE

Komentáře k článku: Advanced Learner's slovníky zdarma ONLINE

 

Re: oblíbený slovník

Můj No. 1 je Oxford. Tam chodím vždy nejdřív.

Re: Download slovnik do PC???

Máte novou Lingeu Lexicon?

Dekuji za inspiraci a rady na online slovniky. Bohuzel jsem si zakoupila Fraus prakticky slovnik (kapesni) a Fraus studijni slovnik v knizni podobe, predtim, nez jsem cetla tento clanek. Jaky mate nazor na tento slovnik (jsem vecny zacatecnik)?

Jeste jsem chtela dodat,ze jsem sice vecny zacatecnik, ale ted co jsem objevila vase super stranky, rada bych to konecne prolomila a chci to dotahnout na FCE. Mam zmenit Fraus na neco jineho?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kacaa vložený před 10 lety

Jeste jsem chtela dodat,ze jsem sice vecny zacatecnik, ale ted co jsem objevila vase super stranky, rada bych to konecne prolomila a chci to dotahnout na FCE. Mam zmenit Fraus na neco jineho?

Re:

Doporučuji umístit tento dotaz do našeho diskuzního fóra. Chodí tam mnoho studentů, kteří vám určitě z vlastní zkušenosti rádi poradí.

Překvapila mě p.Víte Vaše reakce výše na thefreedictio­nary.com – je stále aktuální? Používám normálně Oxford a Macmillan ale thefre… také sem tam, líbí se mi tam šíře významů/použití nebo karty pod vyhledávačem nebo databáze idiomů…

dneska se mi podařilo najít ilustrovaný slovník Merriam-Webster http://www.visualdictionaryonline.com/

Pokud často hledáte neobvyklá, řídce se vyskytující slova, která ve všech slovnících nejsou, nebo naopak chcete porovnat obsah více slovníků najednou, doporučuji http://www.onelook.com .

Ještě šikovnější je aplikace goldendict, kterou je ovšem nutné si nainstalovat a slovníky, které chcete prohledávat, si do ní ručně zadat. Umožňuje prohledávat jak online slovníky, tak i slovníky offline (několik kvalitních výkladových slovníků se dá stáhnout z internetu). A hlavně rovnou ukáže výstup ze všech slovníků pěkně pod sebou, v pořadí, které si sami předem určíte. http://goldendict.org/

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.