Help for English

Soutěž o 40% slevu na cambridgské zkoušky

Komentáře k článku: Soutěž o 40% slevu na cambridgské zkoušky

 

zkoušky v Praze

Dobrý den,

kdybych náhodou slevu vyhrála, musela bych dělat zkoušky jen v Hradci nebo v Pardubicích, anebo bych se mohla zúčastnit zkoušek i v Praze? Předem děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vall46 vložený před 13 lety

zkoušky v Praze

Dobrý den,

kdybych náhodou slevu vyhrála, musela bych dělat zkoušky jen v Hradci nebo v Pardubicích, anebo bych se mohla zúčastnit zkoušek i v Praze? Předem děkuji za odpověď.

Re: zkoušky v Praze

To by mě taky zajímalo, ale řekl bych že to půjde jen v Hradci nebo Pardubicích.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 13 lety

Re: zkoušky v Praze

To by mě taky zajímalo, ale řekl bych že to půjde jen v Hradci nebo Pardubicích.

Re: Re: zkoušky v Praze

je fakt, že je to trochu z ruky, na druhou stranu sleva 40% určitě vyváží i takový výlet, a v Pardubicích jsem ještě nebyla :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 13 lety

Re: zkoušky v Praze

To by mě taky zajímalo, ale řekl bych že to půjde jen v Hradci nebo Pardubicích.

Re: Re: zkoušky v Praze

Jen v Hradci či Pardubicích. Zkoušku ale člověk dělá jednou za X let, výlet se myslím vyplatí, obzvlášť je-li takováhle sleva. :-)

IELTS

Platí ta sleva i na zkoušky IELTS?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Barus.000 vložený před 13 lety

IELTS

Platí ta sleva i na zkoušky IELTS?

Re: IELTS

Myslím že jen na ESOL zkoušky, mají na stránkách přehled.

Re: Re: Re: zkoušky v Praze

Přesně tak, pokud bych tuto slevu vyhrál, tak si výlet do Pardubic rád udělám (mám to asi 2,5 hodinky vlakem). Navíc se rád podívám do míst kde jsem ještě nebyl. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.