Help for English

Vyhodnocení soutěže o sadu pro přípravu na FCE

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o sadu pro přípravu na FCE

 

Jedna soutěž akorát skončila a hned je tady další. Super! :-D

Hurá, další soutěž! Knížky nemám, určitě by se některá hodila. Díky moc :-)

Zrovna o koupi téhle sady jsem uvažovala, třeba to nakonec ani nebude potřeba :-D

Užitečná výhra. Do soutěže se zapojím. Knihy by se mi určite hodily. :-)

CAE

Bylo by fajn, kdyby časem byla podobná soutěž i pro materiály připravující na CAE (tentokrát třeba vyžadující odpovědi v angličtině).

Malý dotaz. Názvy jednotlivých částí zkoušky FCE musí být také česky – nebo je „angličtina povolena?“ Díky.

Skoro mě mrzí, že mám FCE za sebou :-) Chválím a děkuji sponzorovi i přesto, že se nezúčastním.

velmi lákavé pro ty, kteří o fce teprve uvažují!!! :-) určitě dobré materiály

Jé, tak do toho jdu! Doufám, že hodně z vás už tuhle zkoušku má, takže bude menší konkurence :-D

Po soutěži Bones cítím určitou závislost na HFE. :-) Nemohu tedy jinak, než soutěžit znovu. Třeba to tentokrát vyjde.

Jdu do toho :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hanina9 vložený před 13 lety

Malý dotaz. Názvy jednotlivých částí zkoušky FCE musí být také česky – nebo je „angličtina povolena?“ Díky.

Re:

Angličtina je tam samozřejmě povolena, stejně jako u názvů knih či zkoušek apod. :-)

Zajimalo by mě kolik se zůčastní lidí. Škoda že jsem tak línej něco pro to udělat.:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

Zajimalo by mě kolik se zůčastní lidí. Škoda že jsem tak línej něco pro to udělat.:)

Re:

Na konci každé soutěže dáváme info o počtu soutěžících.

Nejspíš se zase zúčastním, otázky nevypadají zas tak složitě a výhra je rozhodně lákavá :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.