Help for English

Vyhodnocení soutěže o seriál BONES

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o seriál BONES

 

Fíha, gratuluji výhercům. =)

Congratulations

Přeji výhercům hodně pokroků v Angličtině. :-)

Gratuluji

Gratulace výhercům a obrovské poděkování pořadatelům i sponzorům. Těším se na další soutěž. Díky

Moc blahopreji vyhercum. Stejne jsme si to ale uzili i my ostatni, takze se budu tesit na dalsi souteze.

Gratuluji výherkyním :) Tuhle soutěž jsem si hodně užila, takže panu Vítovi moc děkuji. Jsem hlavně ráda, že jsem se dostala do losování, málem jsem výsledky nestihla poslat :) Těším se na další soutěžě i články.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kimi.Marki vložený před 13 lety

Gratuluji výherkyním :) Tuhle soutěž jsem si hodně užila, takže panu Vítovi moc děkuji. Jsem hlavně ráda, že jsem se dostala do losování, málem jsem výsledky nestihla poslat :) Těším se na další soutěžě i články.

Re:

Dvě minuty do půlnoci… :-)

Gratuluji! :-)

What a pity. Ale byla to nejkrásnější a nejzábavnější soutěž, jaké jsem se zúčastnila. Moc gratuluji.

congratulations! :-)

Gratulko vitazkam :-)

Gratuluju, užijte si to. Díky za super soutěž.

Gratuluji !

Další skvělá soutěž!
A už teď se těším na další skvělou soutěž…:-)

Gratulace

Gratuluji výherkyním a pozor na zaskočení kosti při hltání seriálu. :-) Velké poděkování za krásnou hru.

Gratulujem Anete :-) :-) ! Víťazmi sme aj tak všetci, kto sme našli a vyhrabali kostičky a zažili
pritom kopec zábavy.

Gratuluji výherkyním, Aneta asi dneska neusne. Byla to skvělá soutěž. A gratuluji všem, kteří našli 10. kost. Já to štěstí neměla. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.