Help for English

WORD MANAGER nyní i ve slovenské verzi!

Komentáře k článku: WORD MANAGER nyní i ve slovenské verzi!

 

Word Manager je systematický, efektívny a vtipný prostriedok na učenie sa angličtiny. A slovenská verzia je k bonbónik.

Ja ďakujem, na slovenskú verziu som čakala a určite si ju kúpim. Len nedá mi neopýtať sa – ak mám LL, tak nie je nejaká zľava na nákup WM? Niekde mám pocit že som k tomu čítala komentár, ale neviem ho teraz narýchlo nájsť. Ďakujem za odpoveď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od j+p vložený před 13 lety

Ja ďakujem, na slovenskú verziu som čakala a určite si ju kúpim. Len nedá mi neopýtať sa – ak mám LL, tak nie je nejaká zľava na nákup WM? Niekde mám pocit že som k tomu čítala komentár, ale neviem ho teraz narýchlo nájsť. Ďakujem za odpoveď.

Re:

To bylo jen prvních sedm měsíců po vydání Word Manageru. Nyní už platí normální ceny.

Aj keď mi český jazyk nerobí problém predsa som vďačná za tento program v slovenčine, predsa je to materinský jazyk.Už som si ho objednala a teším sa naň. Ďakujem

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.