Help for English

A. C. Clarke - soutěž o knihy

Komentáře k článku: A. C. Clarke - soutěž o knihy

 

tak na to sa uz tesim :-)

Tak to vypadá moc lákavě!

Tuto soutěž si nesmím nechat ujít. Nějakou knihu od Clarka si chci už delší dobu přečíst.

Taky se těším :-)

ACC

Love him!:) Takže se moc těším!
Smutné je jen to, že v jeho knihách přeložených do češtiny je spousta nesmyslných chyb:(

Úvahy úžasného člověka

Opět jsem zamáčkl slzu při vzpomínce na fantastického člověka a při poslechu na YouTube
- Sir Arthur C Clarke: 90th Birthday Reflections
:?

další skvělá soutěž – tedy soutěž o skvělou cenu :-) letošní rok vypadá slibně :-)

ojoj

bezva, jenomže my máme prázdniny a zrovna v termínu soutěže budu úplně mimo síť, co mám dělat??? :-)

fine

Výborně, na Arthura C. si čas udělám. :D

určitě

:-) už je načase zase něco vyhrát :-)

víkendová přestávka?

to je dobrý nápad :-)

Odpovede

Prosím Vás odpovede písať v Angličtine?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 13 lety

Odpovede

Prosím Vás odpovede písať v Angličtine?

Re: Odpovede

Jistě, ptám-li se anglicky, odpovědi anglicky.

Hm tak vzhledem k tomu, že tahle druhá otázka byla děsně snadná tak mě dvojnásob mrzí, že jsem včera zapomněla se podívat na tu první. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

Hm tak vzhledem k tomu, že tahle druhá otázka byla děsně snadná tak mě dvojnásob mrzí, že jsem včera zapomněla se podívat na tu první. :-(

Re:

ta první otázka je náhodou pěkně zapeklitá, našla jsem řadu článků k tématu a v každém je malinko jiná informace, to bych teda chtěla vědět, která z nich je ta správná :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.