Help for English

Uživatelské profily v novém

Komentáře k článku: Uživatelské profily v novém

 

Na nové profily jsem se těšil. Určitě si jednotlivé položky vyplním :-)

názor

Já už jsem se do toho pustil, je toho tam tolik, že jsem si musel dát krátkou pauzu :D Stoprocentně je tohle správný krok. Za celých 4 nebo kolik let co tu jsem na HFE regostrovaný, tak mi napsala na základě toho , že jsem štíhlý nekuřák s modrýma očima jediná holka za účelem seznámení a to je žalostně málo :D Teď mi sice budou psát, abych za ně udělal domácí úkoly, ale to je v pohodě, protože já jim hned obratem řeknu, že jsou tady na tohle chytřejší :+D Třeba tady Honyk.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 13 lety

názor

Já už jsem se do toho pustil, je toho tam tolik, že jsem si musel dát krátkou pauzu :D Stoprocentně je tohle správný krok. Za celých 4 nebo kolik let co tu jsem na HFE regostrovaný, tak mi napsala na základě toho , že jsem štíhlý nekuřák s modrýma očima jediná holka za účelem seznámení a to je žalostně málo :D Teď mi sice budou psát, abych za ně udělal domácí úkoly, ale to je v pohodě, protože já jim hned obratem řeknu, že jsou tady na tohle chytřejší :+D Třeba tady Honyk.

Re: názor

Já vím, že na tom avataru vypadám hrozně vzdělaně, ale zdání klame :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

Re: názor

Já vím, že na tom avataru vypadám hrozně vzdělaně, ale zdání klame :-)

Re: Re: názor

Jen se nezbavuj zodpovědnosti, máš hvězdičku? Kdo tady má hvězdičku? Né jen tak někdo :+D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 13 lety

Re: Re: názor

Jen se nezbavuj zodpovědnosti, máš hvězdičku? Kdo tady má hvězdičku? Né jen tak někdo :+D

Re: Re: Re: názor

To by me zajimalo. Co znamena hvezdicka u jmena a jak ji lze ziskat?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 13 lety

Re: Re: Re: názor

To by me zajimalo. Co znamena hvezdicka u jmena a jak ji lze ziskat?

Re: Re: Re: Re: názor

Znamená to ‚moderátor‘. Takový uživatel má např. právo označovat nevhodné komentáře pod články. Získat se prakticky nedá. Naše moderátory jsme si sami vybrali a funkci jim nabídli.

Profil je fajn – sice mi trvalo dlouho, než jsem ho vyplnila, ale neva. Asi se k němu budu postupem času vracet :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guenuche vložený před 13 lety

Profil je fajn – sice mi trvalo dlouho, než jsem ho vyplnila, ale neva. Asi se k němu budu postupem času vracet :-)

Re:

Mě to trvalo 2 hodiny :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 13 lety

Re:

Mě to trvalo 2 hodiny :-)

Re: Re:

mně*

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 13 lety

Re:

Mě to trvalo 2 hodiny :-)

Re: Re:

Taky mi to trvalo dost dlouho :)

Profily jinak chválím, jsou super.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guenuche vložený před 13 lety

Profil je fajn – sice mi trvalo dlouho, než jsem ho vyplnila, ale neva. Asi se k němu budu postupem času vracet :-)

Re:

nice.

:)

Vyplnila jsem větší část a určitě se k profilu vrátím. Díky za další výborný nápad, díky dalším profilům jsem našla pár zajímavých webů :)

Ikdyž chápu výhody inovace profilu… Možná jej v budoucnu využiji. Do té doby z goodle cache nechám původní starý obsah. Jinak se určitě inspiruje profily zde mnohých „zapálených“ agličtinářů :-)

profil

trvalo mi to teda nějakou chvíli, ale to základní jsem vyplnila, ještě to dopiluju, až se vrátím domů z dovčy :-), nenašla jsem ale možnost napsat skype, dětskou literaturu a nevím, kam zařadit úsměvné příběhy zvěrolékaře Harriota.
přemýšlím taky o tom, jestli by se nedal nějak oddělit profil anglický od sesterských webů, kde by se hodilo profil přizpůsobit studovanému jazyku

Mám nový profil! Uff, časem doplním a budu-li se učit, tak i přepracuji
Skvělý nápad, trošku mi to připomnělo začátek jakékoliv americké knížky, v níž se děkuje těm, kdo se nachomejtli v blízkosti autora a jak móc ho ovlivnili a jak móc jim děkuje a tímto i knížku věnuje

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.