Help for English

Soutěž o Cambridge zkoušku zdarma!

Komentáře k článku: Soutěž o Cambridge zkoušku zdarma!

 

bezva

Je to slušná šance získat zkoušku, takže určitě stojí za to pohledat odpovědi na otázky. Držím si palečky :-)

chci se zeptat, pokud bych vyhrála, mohla bych zkoušku dělat jinde než jen v Hradci Králové nebo Pardubicích?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petrastenclova vložený před 13 lety

chci se zeptat, pokud bych vyhrála, mohla bych zkoušku dělat jinde než jen v Hradci Králové nebo Pardubicích?

Re:

Ne, to nejde. Zkoušková místa Evropského vzdělávacího centra jsou jen v HK nebo Pardubicích. Věřím ale, že se v případě výhry vyplatí si do Pardubic dojet…


Můžu si udělat zkoušku(např KET, ikdyž mi je 17 ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrass vložený před 13 lety

Můžu si udělat zkoušku(např KET, ikdyž mi je 17 ?

Re:

Ano, jistě. Zkoušky nejsou věkově omezeny.

serendipity

Že bych to svým notoricky vrozeným štěstím vyzkoušel?

zaměstnanců?

Nemá být v šesté otázce: Kolik vysokých škol a zaměstnavatelů…?

Re: zaměstnanců?

Sakra, teď to budu mít celé špatně :D No tak zasenic.

Soutěž

Docela by mne zajímalo, kolik lidí se zúčastní této soutěže a kolik jich správně odpoví – bude to někde zveřejněné?… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Juviditeth vložený před 13 lety

Soutěž

Docela by mne zajímalo, kolik lidí se zúčastní této soutěže a kolik jich správně odpoví – bude to někde zveřejněné?… :-)

Re: Soutěž

ano, tato čísla vždy zveřejňujeme na konci soutěže. Tedy ne kolik lidí odpovědělo správně, ale kolik se jich účastnilo vždy prozradíme.

Protože kdybyste to zveřejnili teď, tak by to každý vzdal :-D Kde jsou ty časy když na stránky chodilo 50 lidí a byla čance něco vyhrát :shock:

Re: Re:

já jsem dělala zkoušky FCE v prosinci v Českých Budějovicích..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od efcanicka vložený před 13 lety

Re: Re:

já jsem dělala zkoušky FCE v prosinci v Českých Budějovicích..

Re: Re: Re:

Ano, ale ty pořádala Bristká rada. My soutěžíme s jinou institucí.

Netrpělivě vyhlížím vyhodnocení soutěže. Bude ještě dnes, prosím? :oops:

Taky už netrpělivě čekám, kdy se už tady vyvěsí výsledky :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.