Help for English

Soutěž o seriál THE SIMPSONS na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE SIMPSONS na DVD

 

parada

dufam ze sa po dlhej dobe konecne zapojim do sutaze … yeah! :-)

Další naprosto úžasnej seriál – už se moc těším :-D

To by se mi líbilóóó. Snad se tentokrát budu moci zúčastnit.

:-) tyhle žluté lidičky teda nemusím – ale soutěžit možná budu. Tak kdo je chce, kdyby to náhodou vyšlo? 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 13 lety

:-) tyhle žluté lidičky teda nemusím – ale soutěžit možná budu. Tak kdo je chce, kdyby to náhodou vyšlo? 8-)

Re:

Udělej to, jak MarkL o Vánocích. Tehdy jsem díky němu získala Sex and the City a jsem mu neskonale vděčná. Tak pokud Tě vylosují, třeba uděláš někomu radost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandy28 vložený před 13 lety

Re:

Udělej to, jak MarkL o Vánocích. Tehdy jsem díky němu získala Sex and the City a jsem mu neskonale vděčná. Tak pokud Tě vylosují, třeba uděláš někomu radost.

Re: Re:

Moc pravděpodobné to není, uchvátila jsem HIMYM ani ne před dvěma týdny, ale kdyby náhodou, tak někomu radost udělám :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 13 lety

Re: Re:

Moc pravděpodobné to není, uchvátila jsem HIMYM ani ne před dvěma týdny, ale kdyby náhodou, tak někomu radost udělám :-)

Re: Re: Re:

Já bych přála výhru Ramonisovi. Už je mi ho líto, jak pořád soutěží a nikde nic.

Taky pořád soutěžím a nic :-D – to se pak musí člověk odměnit sám – já se obvykle vydávám na englishbooks – manžel už prská, že ty knihy nemáme kam dávat :-D

Zkusím to. Taky nikdy nic nevyhraju :-)

Ceske titulky tam nejsou, coz je v poradku, ale jsou tam alespon anglicke?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 13 lety

Ceske titulky tam nejsou, coz je v poradku, ale jsou tam alespon anglicke?

Re:

Ano, anglické titulky by tam měly být.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandy28 vložený před 13 lety

Re: Re: Re:

Já bych přála výhru Ramonisovi. Už je mi ho líto, jak pořád soutěží a nikde nic.

celý rok jsem nezlobila… :D

Tak když se teda nikdo o takovou pěknou cenu nehlásí…já bych se klidně i obětovala…:D ..narozeniny už jsem sice měla…ale 2. Vánoce nikdy nebyly na škodu…:D

Tedy Marku, opět skvělý nápod! Jen nechápu,kde berete čas na takové úžasné soutěže při té vší práci tady :-)

Soutěž

Moc pěkná soutěž, chválím a taktéž se zapojuji! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 13 lety

:-) tyhle žluté lidičky teda nemusím – ale soutěžit možná budu. Tak kdo je chce, kdyby to náhodou vyšlo? 8-)

Re:

:-) Tak to já tyhle žluté lidičky můžu a navíc v originále znám pouze film. Tak snad tentokrát si nezapomenu zapsat všecny otázky, to bývá můj největší problém.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.