Help for English

Přídavná jména s předložkami

Komentáře k článku: Přídavná jména s předložkami

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Maťka Táborecká vložený před 7 lety

Dobry den nahodou nejaky clanok k tejto teme nie je?

Co konkrétně byste potřebovala? To, že se v angličtině přídavná jména pojí často s jinými předložkami než v češtině, se učíte už v začátcích a není to gramatika, je to pouze otázka slovní zásoby. Jak již bylo řečeno výše, odpověď vám vždy nabídne kvalitní slovník.

No skor taky uceleny prehlad, s ktorymi predlozkami sa ake prid meno viaze, vacsinou je tych moznosti viac, prip rozdiely medzi nimi.Nieco som nasla aj v uc.grammar and vocabulary for first certificate.Je tam celkom pekny prehlad, ale je tam toho malo a ked som si to overovala v slovniku neboli tam uplne vsetky moznpsti spomenute.Takze som bola zvedava ci nieco podpbne len trochu podrobnejsie neexistuje v nejakej inej ucebnici.Ak nie, tak to asi budem musiet hladat v slovniku.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.