Help for English

Velká letní soutěž 2013

Komentáře k článku: Velká letní soutěž 2013 - vyhodnocení

 

A ony ještě klasické pohlednice existují? :-) A ještě otázka: každý může poslat jen jeden pohled nebo i víc?

můžete jich poslat i víc… ale pokud možno z jiných míst. :-)

To je super soutěž :) Jen jeden dotaz – pohlednice má být zaslána ze zahraničí nebo může i z České republiky? Určitě se zapojím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 11 lety

To je super soutěž :) Jen jeden dotaz – pohlednice má být zaslána ze zahraničí nebo může i z České republiky? Určitě se zapojím.

Může být odkudkoliv. Vždy jsme měli kategorie Dovolená v ČR, Dovolená v zahraničí, dovolená v anglicky mluvících zemích.

V září jedu do školy v Bournemouthu, tak snad pohlednice včas dorazí, abych se mohla zúčastnit soutěže.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

můžete jich poslat i víc… ale pokud možno z jiných míst. :-)

Jé, škoda, že jste to nevypsali dřív, poslala bych pohled z Indie:-)

Chtěla bych se ještě zeptat jaké údaje o nás je potřeba uvést na pohlednici, aby bylo jasné že je to ode mně? :-) Celé jméno/nick/email ? Děkuji za odpověď…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bludička vložený před 11 lety

Chtěla bych se ještě zeptat jaké údaje o nás je potřeba uvést na pohlednici, aby bylo jasné že je to ode mně? :-) Celé jméno/nick/email ? Děkuji za odpověď…

Dobrý dotaz. Díky. Uveďte určitě svůj nick, který používáte na Help for English.

Dobrý den,

chci se zeptat, kdy by zhruba mohlo být vyhlášení soutežě?:) Děkuji.

Také jsem zvědavá na výsledky a bylo by možné dát zase nějaké fotky pohlednic na FB jako v létě?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Raduna6 vložený před 10 lety

Také jsem zvědavá na výsledky a bylo by možné dát zase nějaké fotky pohlednic na FB jako v létě?

Vyhlášení už visí. Pokusím se oskenovat další pohlednice a dát je na FB.

Blahopřeji výhercům a na pohlednice na FB se moc těším :-)

Čekala jsem, že těch pohlednic bude podstatně víc. Gratuluji výhercům.

Thank you very much!!! Velmi sa tesim z vyhry a na knihu sa velmi tesim.

Blahopřeji všem výhercům. Užijte si výhry. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.