Help for English

Výuka slovní zásoby

 

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat, zda mi můžete poskytnout nějaké informace o cvičeních vhodných k prezentaci a procvičování slovní zásoby, která jsou vhodná či doporučovaná ve výuce slovní zásoby na prvním stupni zš, druhém stupni zš a sš. Jedná se mi hlavně o rozdíly v užívání těchto cvičeních a postupů vzhledem k věku žáka. Popřípadě jestli máte obecné informace o rozdílech ve výuce slovní zásoby na různých stupních českých škol. Pomohly by mi i internetové odkazy či odkazy na literaturu. Předem moc děkuji za jakýkoliv příspěvek. Martina

Ja by som povedala, ze vhodne su casopisy Friendship, Gate, Bridge, Hello, ze takto si rozsiria slovnu zasobu nenasilnou formou. Plus nejake anglicke knihy, na ktore by som dala nejaky cas a potom rozbor.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.