Help for English

Alternativní metody ve výuce cizích jazyků

Dobrý den,

ráda bych se vás zeptala na zkušenosti/ názory na následující 3 metody – sugestopedii, Nepustilovu metodu a metodu Act and Speak. Máte někdo zkušenosti s výukou cizích jazyků těmito metodami, absolvovali jste takový jazykový kurz? Jaké z těchto metod máte pocity? Zajímalo by mě hlavně, zda by šla realizovat (a především JAK) výuka češtiny pro cizince např. NM, sugestopedicky atd. Pokud vím, zatím se to nikde neděje. Může to být třeba otázka budoucnosti, pokud se podaří zpracovat nějaké vhodné know-how. Je mi známo, že NM se učí jen v Brně, víte někdo ještě o dalších školách v ČR, kde se takto učí? A je vhodné se do těchto “alternativních kurzů” hlásit, pokud jsem v jazyce začátečník a chci se za cca měsíc dostat na nějakou rozumnou úroveň, která by mi dovolovala i přirozenou komunikaci v základních komunikačních situacích? Budu ráda za každý názor/ radu/ kontakt! Děkuju, K.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.