*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Dálkové studium angličtiny

 

Ahoj,

Chtěl bych Vás poprosit o vaše tipy na VŠ studium angličtiny v kombinované formě studia? díky

Marek

Ahoj,
já jsem teď v prváku na Masaryčce (MUNI Brno), PdF obor Angličtina se zaměřením na vzdělávání – je to pro učitele, i když tu máme i lidi, kteří nikdy nebudou chtít učit, jen si chtějí zlepšit angličtinu… to nechápu a je mi líto těch, kteří se sem nedostali a chtěli by učit. Ale jinak jsem opravdu moc spokojená. Slyšela jsem, že angličtinu tady na Fildě mají špičkovou.

Ahoj Luci,

díky moc zvážím své znalosti a když tak příští rok to zkusím ale taky nevím jestli bych chtěl učit :-)

Marek

Lucka, pre vas to tam musi byt nuda, nie? Urcite sa prebera vsetko, co uz davno viete a znalosti ostatnych su predpokladam ovela nizsie.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mhmm vložený před 13 dny

Lucka, pre vas to tam musi byt nuda, nie? Urcite sa prebera vsetko, co uz davno viete a znalosti ostatnych su predpokladam ovela nizsie.

Nuda určitě ne, je ještě mnoho věcí, které nevím – hlavně z toho učitelského hlediska. Nejvíc mě baví fonetika, která je pro mě asi i nejjednodušší, ale máme britskou angličtinu, tak snad mě tam nepředělají. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.


Přihlášení


Menu


Partneři stránek

Anglické učebnice a beletrie s 15 % slevouCopyright 2005–2017 Vitware s.r.o.
ISSN 1803–8298