Help for English

Profil uživatele: Angellin

Zobrazit náhodný profil

Statistické informace

Datum registrace: 2021-07-12 08:08:42
Poslední aktivita: 2021-08-31 10:31:04
Počet článků: 0
Počet příspěvků: 0
Počet vyhodnocených testů: 0Něco o mně

Informace o uživateli

jméno:
pohlaví: žena
věk: 27

Jsme internetový obchod a po mnoho let se zaměřujeme na prodej fotbalových triček, můžeme nabídnout všechny druhy dresů ligových i národních týmů, právě zde si můžete na naší webové stránce koupit kvalitní dres Arsenal 2021 2022 (https://www.frmaillots2017.com/), Bezkonkurenční cena! Inspirováno mnoha klasickými žlutými košilemi klubu. Barva, která byla uvedena na 50. výročí vítězství FA Cupu Arsenalu v roce 1971, je podobná barvě – oficiálně označené jako Pearl Citrine od adidas – barvě, která se nosí o půl století níže ve Wembley.

Žlutá také sleduje podobné téma venkovní soupravy Gunners, přičemž v sezóně 2019–20 se objeví jasnější žlutá.

Žlutá barva je stejná jako u třetího dresu AC Milán 2014–15 – „Pearl Citrine“.

Design je doplněn tradičními třemi pruhy adidas na ramenou a černo-červeným lemem kolem límce a rukávů.

Snad nejnápadnějším designovým aspektem je hřeben klubu nebo jeho nedostatek. Místo tradičního odznaku zdobí slavné dělo levou hruď – další znak minulosti košil.

Uvnitř límce je speciální štítek s logem Arsenalu pro každého. Arsenal pro každého, který byl zahájen v roce 2008, je iniciativou na podporu rozmanitosti.

Kupodivu se zdá, že volba kraťasů první volby je žlutá a nikoli námořnická – je to vůbec poprvé, co má Arsenal standardně celo žlutou uniformu, stejně jako ponožky. Alternativní kraťasy jsou námořnické s červenými 3 pruhy po stranách a světle žlutými logy.

Skutečnost, že se tentokrát chystáme pro žlutou výbavu, by měla potěšit spoustu fanoušků, i když je o něco bledší než to, na co jsme zvyklí. Vždy, když Arsenal použije na venkovní košili jinou barvu než žlutou nebo modrou, jako je letošní bílá košile, vždy se objeví trochu rozruchu. https://www.mapleprimes.com/users/Qnyymep https://pubhtml5.com/homepage/ynsz https://www.metooo.io/u/qnyymep https://os.mbed.com/users/qnyymep/ https://www.sandiegoreader.com/users/Qnyymep/ https://www.spreaker.com/user/14834885 https://www.wishlistr.com/Angellin https://pastebin.com/u/Angellin2015 https://guides.co/p/angel-lin https://www.intensedebate.com/…Angellin2015 https://www.sqlservercentral.com/…ser/angellin https://angellin.contently.com/ https://www.kuettu.com/Angellin https://git.qt.io/Angellin https://reedsy.com/…ser/angellin https://www.facer.io/u/Angellin https://www.teachertube.com/…nel/angellin https://webarticleservices.com/…rs/angellin/ https://articlexpress.co.uk/…rs/angellin/ https://www.slideserve.com/Angellin https://knowyourmeme.com/users/angel-lin


Kontakt

Možnosti kontaktu - e-mail, ICQ, Twitter, FaceBook apod.

město: Paris
mail: